Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Security for Netbooks

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Security
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 106

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Internet Security for Netbooks

Każdy użytkownik Internetu wie, że w sieci czają sie liczne wirusy, w ściąganym oprogramowaniu mogą znajdować Trojany lub elementy spyware, dlatego też dobrze zaopatrzyć się w program antywirusowy. Jednym z polecanych dla użytkowników laptopów jest Internet Security for Netbooks. Stworzony przez firmę Panda, specjalizująca się w aplikacjach zabezpieczających komputer przed niepożądanymi elementami, wyróżnia się dużą wszechstronnością.

Nie jest to jedna aplikacja, a cały pakiet, który zapewni laptopowi doskonałą ochronę. Mamy tu zarówno Firewall, jak i monitorowanie sieci bezprzewodowej (Wi-Fi), moduł anonimowego przeglądania Internetu (Panda Safe Browser) oraz tryb gier i multimediów. Wszystkie podejrzane elementy analizowane są w systemie tzw. „chmury”, czyli przez komputery producenta zaprogramowane na identyfikowanie niepewnych pakietów i plików. Dodatkowo mamy tu bardzo często aktualizowaną bazę wirusów, dzięki czemu aplikacja jest na bieżąco z nowymi zagrożeniami. Internet Security for Netbooks nie jest programem darmowym, jednak można pobrać z tej strony jego wersję testową, która pozwoli na używanie go przez określony czas.

Cały pakiet posiada polskojęzyczne wydanie, więc bez problemu skonfiguruje go każdy użytkownik. Internet Security for Netbooks działa w czasie rzeczywistym, sprawdzając także przychodząca do nas pocztę. Moduł antyspamowy pozwoli nam na uniknięcie niechcianych reklam i informacji. Internet Security for Netbooks to dobre rozwiązania zarówno dla tych osób, które korzystają z sieci Wi-Fi w domu, jak i też tych, które podróżują i nawiązują połączenie z Internetem w różnych punktach dostępowych.

Podobne Programy antywirusowe

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Security for NetbooksAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie