Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Security for Netbooks

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Security
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 108

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Internet Security for Netbooks

Każdy użytkownik Internetu wie, że w sieci czają sie liczne wirusy, w ściąganym oprogramowaniu mogą znajdować Trojany lub elementy spyware, dlatego też dobrze zaopatrzyć się w program antywirusowy. Jednym z polecanych dla użytkowników laptopów jest Internet Security for Netbooks. Stworzony przez firmę Panda, specjalizująca się w aplikacjach zabezpieczających komputer przed niepożądanymi elementami, wyróżnia się dużą wszechstronnością.

Nie jest to jedna aplikacja, a cały pakiet, który zapewni laptopowi doskonałą ochronę. Mamy tu zarówno Firewall, jak i monitorowanie sieci bezprzewodowej (Wi-Fi), moduł anonimowego przeglądania Internetu (Panda Safe Browser) oraz tryb gier i multimediów. Wszystkie podejrzane elementy analizowane są w systemie tzw. „chmury”, czyli przez komputery producenta zaprogramowane na identyfikowanie niepewnych pakietów i plików. Dodatkowo mamy tu bardzo często aktualizowaną bazę wirusów, dzięki czemu aplikacja jest na bieżąco z nowymi zagrożeniami. Internet Security for Netbooks nie jest programem darmowym, jednak można pobrać z tej strony jego wersję testową, która pozwoli na używanie go przez określony czas.

Cały pakiet posiada polskojęzyczne wydanie, więc bez problemu skonfiguruje go każdy użytkownik. Internet Security for Netbooks działa w czasie rzeczywistym, sprawdzając także przychodząca do nas pocztę. Moduł antyspamowy pozwoli nam na uniknięcie niechcianych reklam i informacji. Internet Security for Netbooks to dobre rozwiązania zarówno dla tych osób, które korzystają z sieci Wi-Fi w domu, jak i też tych, które podróżują i nawiązują połączenie z Internetem w różnych punktach dostępowych.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Security for NetbooksAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie