Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Immunet Protect 3.0.5.7515

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Immunet Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Data modyfikacji: 09.11.2011
Rozmiar: 0,34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 239

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Immunet Protect 3.0.5.7515

Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci. Program doskonale radzi sobie z wszelkimi znanymi wirusami, spyware, botami, robakami, trojanami, a także keyloggerami. Aplikacja działa w oparciu o tzw. technologię cloud computing, która pozwala programowi na wykonywanie większości czynności z pozycji zewnętrznych serwerów, dzięki czemu Immunet Protect działa dużo szybciej niż klasyczny antywirus i nie pochłania zbyt wiele zasobów systemowych, przez co może być uruchomiany nawet na komputerach o słabszej konfiguracji.  

Warto wiedzieć również, że program oferuje kompleksową ochronę w czasie rzeczywistym i nie wymaga pobierania żadnych dodatkowych baz sygnatur wirusów. Dzięki umieszczeniu „w chmurze” aplikacja jest zawsze aktualna i gotowa do działania. W porównaniu z innymi programami, download Immunet Protect umożliwia współpracę z klasycznym programem antywirusowym, zapewniając w ten sposób jeszcze większą ochronę. Program oferuje w zasadzie trzy różne tryby skanowania komputera: szybki – skanowanie procesów i rejestru, dowolny – użytkownik decyduje o tym co ma być sprawdzone i pełny, obejmujący całościowe przeszukiwanie komputera w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń.  Co bardzo ważne, twórcy programu oferują pełne wsparcie dla użytkowników, nawet darmowej edycji programu. Natomiast jedną z nielicznych wad tej aplikacji jest brak Immunet Protect pl, ale na szczęście intuicyjny i nowoczesny interfejs sprawia, że wersja anglojęzyczna jest bardzo czytelna oraz prosta w użytkowaniu.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Immunet Protect 3.0.5.7515Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie