Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Immunet Protect 3.0.5.7515

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Immunet Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Data modyfikacji: 09.11.2011
Rozmiar: 0,34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 240

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Immunet Protect 3.0.5.7515

Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci. Program doskonale radzi sobie z wszelkimi znanymi wirusami, spyware, botami, robakami, trojanami, a także keyloggerami. Aplikacja działa w oparciu o tzw. technologię cloud computing, która pozwala programowi na wykonywanie większości czynności z pozycji zewnętrznych serwerów, dzięki czemu Immunet Protect działa dużo szybciej niż klasyczny antywirus i nie pochłania zbyt wiele zasobów systemowych, przez co może być uruchomiany nawet na komputerach o słabszej konfiguracji.  

Warto wiedzieć również, że program oferuje kompleksową ochronę w czasie rzeczywistym i nie wymaga pobierania żadnych dodatkowych baz sygnatur wirusów. Dzięki umieszczeniu „w chmurze” aplikacja jest zawsze aktualna i gotowa do działania. W porównaniu z innymi programami, download Immunet Protect umożliwia współpracę z klasycznym programem antywirusowym, zapewniając w ten sposób jeszcze większą ochronę. Program oferuje w zasadzie trzy różne tryby skanowania komputera: szybki – skanowanie procesów i rejestru, dowolny – użytkownik decyduje o tym co ma być sprawdzone i pełny, obejmujący całościowe przeszukiwanie komputera w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń.  Co bardzo ważne, twórcy programu oferują pełne wsparcie dla użytkowników, nawet darmowej edycji programu. Natomiast jedną z nielicznych wad tej aplikacji jest brak Immunet Protect pl, ale na szczęście intuicyjny i nowoczesny interfejs sprawia, że wersja anglojęzyczna jest bardzo czytelna oraz prosta w użytkowaniu.

Podobne Programy antywirusowe

  • Bitdefender Antivirus Free Edition

    Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

  • Emsisoft HiJack Free

    Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware.

  • F-Secure Anti-Virus 2011

    F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

  • ESET NOD32

    ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

  • TrustPort antivirus

    TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Immunet Protect 3.0.5.7515Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie