Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HitmanPro 3.7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SurfRight
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 6,7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 139

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis HitmanPro 3.7

HitmanPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak:
- groźne wirusy,
- większość trojanów,
- rootkity,
- robaki,
- spyware,
- orazkeyloggery.

Działenie programu polega przede wszystkim na wykorzystywaniu oprogramowania znajdujacego się w chmurze. To ono skanuje i poddaje analizie pliki znajdujące się na naszych dyskach i nosnikach zewnętrznych. HitmanPro współpracuje między innymi z takimi programami, jak Dr. Web, Emsisoft czy IKARUS.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii wykrywania niebezpiecznego oprogramowania poprzez sprawdzanie niepokojącego zachowania danego programu, mamy pewność, że komputer jest właściwie chroniony.

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HitmanPro 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie