Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HitmanPro 3.7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SurfRight
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 6,7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 139

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis HitmanPro 3.7

HitmanPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak:
- groźne wirusy,
- większość trojanów,
- rootkity,
- robaki,
- spyware,
- orazkeyloggery.

Działenie programu polega przede wszystkim na wykorzystywaniu oprogramowania znajdujacego się w chmurze. To ono skanuje i poddaje analizie pliki znajdujące się na naszych dyskach i nosnikach zewnętrznych. HitmanPro współpracuje między innymi z takimi programami, jak Dr. Web, Emsisoft czy IKARUS.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii wykrywania niebezpiecznego oprogramowania poprzez sprawdzanie niepokojącego zachowania danego programu, mamy pewność, że komputer jest właściwie chroniony.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HitmanPro 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie