Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA NotebookSecurity 2010

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.03.2010
Rozmiar: 215 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 322

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA NotebookSecurity 2010

G DATA NotebookSecurity 2010 to kolejna aplikacja stworzona przez G DATA Software, która ma za zadanie zabezpieczyć możliwie najlepiej nasze komputery. Jest to jeden z najskuteczniejszych programów zabezpieczających i szyfrujących dane, który został specjalnie przygotowany dla posiadaczy notebooków. Jeśli więc obawiasz się o swoje dane, które mogą wpaść w niepowołane ręce przy okazji np. kradzieży laptopa to możesz je zabezpieczyć, tak aby nikt nie uzyskał do nich żadnego dostępu. Chociaż G DATA NotebookSecurity 2010 nie jest freeware to za program z taką paletą funkcji warto wydać każde pieniądze. Pełna wersja G DATA NotebookSecurity 2010 jest dostępna dla użytkowników po zakupie odpowiedniej licencji ze strony twórców. Na naszej stronie możecie znaleźć wersję trial G DATA NotebookSecurity 2010 do pobrania zupełnie za darmo. Skorzystaj więc z download G DATA NotebookSecurity 2010 już teraz.

Najważniejszą funkcją tej aplikacji jest moduł TopSecret, który pozwala na przechowywanie danych w sejfach, dzięki czemu wszystkie umieszczone w nich dane i informacje nie mogą być odczytane przez niepożądane osoby. Wspomniane sejfy mogą mieć nawet 2TB pojemności. Żaden program należący do tej samej kategorii co G DATA NotebookSecurity 2010, nawet darmowy, nie może z nim konkurować. Program pozwala także na szyfrowanie danych na płytach CD i innych nośnikach zewnętrznych, a także specjalny nadzór nad dostępem dziecka do komputera, oraz limitowaniu jego czasu pracy. Pobierz G DATA NotebookSecurity 2010 jeśli chcesz, aby Twoje dane były zabezpieczone zawsze i wszędzie. Po raz kolejny twórcy postarali się również aby wymagania tego programu nie były za wysokie. G DATA NotebookSecurity 2010 działa z Windows 7, a także Vista w pełni wykorzystując możliwości obu najnowszych systemów operacyjnych ze stajni Microsoft. Także posiadacze starszych wersji tego systemu mają możliwość skorzystać z uroków tej aplikacji, tak więc G DATA NotebookSecurity 2010 działa z XP, tyle że wymaga zainstalowanego Service Packa 2. Niestety nie ma G DATA NotebookSecurity 2010 na Linux ani na Mac, chociaż program pozwala na przygotowanie specjalnie bootującej płyty działającej z pozycji tego pierwszego. Kolejnym atutem tego programu są bardzo częste aktualizacje, które po zakupie pełnej wersji G DATA NotebookSecurity 2010 są za free, przez   12  miesięcy. Na koniec przypominamy o poprawnym zapisie nazwy tego programu i nie zapisywaniu jej błędnie jako GDATA.

Podobne Programy antywirusowe

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • ArcaVir 2011 Home Protection

  ArcaVir 2011 Antivirus Protection to najnowszy produkt warszawskiej firmy ArcaBit.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA NotebookSecurity 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie