Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G Data MailSecurity 10

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 200

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G Data MailSecurity 10

G Data MailSecurity 10 to doskonały program dla każdego, kto dba o bezpieczeństwo swojej poczty elektronicznej.  Co prawda G Data MailSecurity 10 nie jest freeware, jednak można wypróbować go w wersji testowej. Ponieważ to nic nie kosztuje, pobierz G Data MailSecurity 10 w wersji trial i zobacz, jak skutecznie można chronić swoje e-maile.

Download G Data MailSecurity 10 w tej wersji pozwoli Ci testować aplikację przez 90 dni. Nie jest ważne jakiego systemu używasz – program jest przystosowany pod każdy istniejący obecnie. Dlatego też użyjesz G Data MailSecurity na Windows 7, a także poznasz jego korzyści, będąc użytkownikiem wcześniejszych wersji Windowsa. Bez problemu wykorzystasz G Data MailSecurity przy XP I Vista. Istnieją także wersje G Data MailSecurity na Linux I Mac.

Darmowa wersja próbna G Data MailSecurity posiada aż dwa skanery antywirusowa, co podwójnie zabezpiecza twą pocztę.  Inteligentne filtry treści skutecznie zatrzymują wszelki spam, jaki próbuje dostać się na Twoje konto.  Pobierz G Data MailSecurity za darmo – będziesz miał okazję wypróbowania go ze swoim programem pocztowym. Nie jest ważne, jakiego używasz – program dopasuje się sam albo też możesz go skonfigurować w dowolny sposób własnoręcznie.

Pełna wersja G Data MailSecurity oferuje wszystkie te same funkcje i opcje.  Zaleca się ją każdemu, kto otrzymuje i wysyła wiele poczty. Najnowsza wersja G Data MailSecurity kosztuje 105 PLN w opcji na jedno stanowisko. Możesz także wykupić opcję na trzy stanowiska –co przyda się w firmie. Licencja obowiązuje przez rok. Nim jednak zdecydujesz się na zakup, przetestuj program za darmo.

Podobne Programy antywirusowe

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G Data MailSecurity 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie