Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA AntiVirus 2009

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.10.2008
Rozmiar: 128 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2441

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA AntiVirus 2009

G DATA AntiVirus program gwarantujący pełną ochronę komputera przed zagrożeniami z Internetu przy jednoczesnej oszczędności zasobów systemowych.


Program chroni komputer kompleksowo, ponieważ zabezpiecza wszystkie kanały komunikacyjne – pocztę elektroniczną, komunikatory, skanuje również przeglądane strony www.
G DATA AntiVirus wykrywa i usuwa wszelkiego rodzaju szkodliwe oprogramowanie – wirusy, robaki, trojany, backdoory, dialery i rootkity, a także programy typu spyware, riskware i adware.
Program wykorzystuje dwa niezależne skanery oraz autorski mechanizm OutbreakShield, który jak zapewnia producent reaguje na pojawiające się zagrożenia najszybciej na rynku.
Nowością jest praca skanera w trybie bezczynności systemu, dzięki czemu działanie programu antywirusowego jest praktycznie nieodczuwalne dla użytkownika przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej ochrony.

Podobne Programy antywirusowe

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA AntiVirus 2009Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie