Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA AntiVirus 2009

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.10.2008
Rozmiar: 128 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2440

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA AntiVirus 2009

G DATA AntiVirus program gwarantujący pełną ochronę komputera przed zagrożeniami z Internetu przy jednoczesnej oszczędności zasobów systemowych.


Program chroni komputer kompleksowo, ponieważ zabezpiecza wszystkie kanały komunikacyjne – pocztę elektroniczną, komunikatory, skanuje również przeglądane strony www.
G DATA AntiVirus wykrywa i usuwa wszelkiego rodzaju szkodliwe oprogramowanie – wirusy, robaki, trojany, backdoory, dialery i rootkity, a także programy typu spyware, riskware i adware.
Program wykorzystuje dwa niezależne skanery oraz autorski mechanizm OutbreakShield, który jak zapewnia producent reaguje na pojawiające się zagrożenia najszybciej na rynku.
Nowością jest praca skanera w trybie bezczynności systemu, dzięki czemu działanie programu antywirusowego jest praktycznie nieodczuwalne dla użytkownika przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej ochrony.

Podobne Programy antywirusowe

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA AntiVirus 2009Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie