Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA AntiVirus 2008

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 160 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 343

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA AntiVirus 2008

G DATA AntiVirus 2008 program gwarantujący pełną ochronę komputera przed zagrożeniami z Internetu przy jednoczesnej oszczędności zasobów systemowych. Program chroni komputer kompleksowo, ponieważ zabezpiecza wszystkie kanały komunikacyjne – pocztę elektroniczną, komunikatory, skanuje również przeglądane strony www.

G DATA AntiVirus 2008 wykrywa i usuwa wszelkiego rodzaju szkodliwe oprogramowanie – wirusy, robaki, trojany, backdoory, dialery i rootkity, a także programy typu spyware, riskware i adware. Program wykorzystuje dwa niezależne skanery oraz autorski mechanizm OutbreakShield, który jak zapewnia producent reaguje na pojawiające się zagrożenia najszybciej na rynku.

Nowością jest praca skanera w trybie bezczynności systemu, dzięki czemu działanie programu antywirusowego jest praktycznie nieodczuwalne dla użytkownika przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej ochrony.

Podobne Programy antywirusowe

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA AntiVirus 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie