Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA AntiVirus 2007

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 69.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 199

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA AntiVirus 2007

DATA AntiVirus 2007 ta aplikacja o wiodącej pozycji w czołówce programów antywirusowych w dziedzinie wykrywalności wirusów. Dzięki zoptymalizowanej technologii podwójnego skanowania połączonej z mechanizmem OutbreakShield, antywirus wykrywa wirusy szybko i precyzyjnie, zużywając jednocześnie znacznie mniej zasobów systemowych.

G DATA AntiVirus 2007 usuwa złośliwe oprogramowanie typu spyware, adware, riskware, a także wirusy, trojany, robaki. Program przeznaczony dla użytkowników wymagających, potrzebujących prostej i szybkiej ochrony komputera. Dzięki zastosowaniu dwóch silników skanujących oraz trzech skanerów poczty  dane są w 100% bezpieczne. Aplikacja cechuje się rozpoznawaniem wszystkich rodzajów zagrożeń: wirusów, robaków, backdoorów, trojanów, dialerów, złośliwego oprogramowania typu spyware, adware, riskware itp. Ochrona ważniejszych protokołów komunikacyjnych (POP3, IMAP, Komunikatory internetowe, HTTP) zabezpiecza utratą danych osobowych czy numeru karty kredytowanej przy zakupach dokonywanych w sieci.

Wielokrotnie nagradzana technologia podwójnego Technologia: OutbreakShield według producenta najszybszy na rynku czas reakcji w przeciwstawianiu się nowym wirusom (zagrożeniom) wykrytym w sieci Internet Kontrola rejestru i pliku hosts; Płyta bootowalna z graficznym interfejsem; Blokada wirusów przesyłanych za pomocą komunikatorów internetowych (MSN, Yahoo, AOL itd.). Ochrona poczty elektronicznej dla programów Outlook, Outlook Express, Mozilla, Eudora i wielu innych klientów pocztowych. Przeznaczony także 64-bitowych systemów Windows

Podobne Programy antywirusowe

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA AntiVirus 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie