Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Anti-Virus 2010

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.10.2009
Rozmiar: 70.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 918

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Anti-Virus 2010

­

Program F-Secure Anti-Virus 2010, fińskiej firmy F-Secure, to skuteczne i wszechstronne narzędzie ochrony przed groźnymi programami oraz cyberprzestępczością. F-Secure Anti-Virus 2010 posiada kilka uzupełniających się modułów, takich jak aplikacja antywirusowa, filtr antyspam oraz zabezpieczenie antyspyware. F-Secure Anti-Virus 2010 działa po polsku oraz w dwudziestu czterech językach. Wersja tu dostępna to wariant przeznaczony dla użytkowników domowych w wersji na 1 lub 3 komputery. Jeśli chcesz wypróbować F-Secure Anti-Virus 2010, nie czekaj – ściągnij teraz, klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Najnowszy F-Secure Anti-Virus 2010 chroni komputer przed wirusami, robakami i innym złośliwym Oprogramowaniem w w czasie rzeczywistym. Przy pomocy automatycznie aktualizowanym sygnaturom baz wirusów oraz technologii F-Secure DeepGuard, możesz być pewny, że twój komputer jest bezpieczny. F-Secure Anti-Virus 2010 w wersji pl działa od momentu instalacji. W związku z tym nie musisz szukać do F-Secure Anti-Virus 2010 osobnego pliku spolszczenie. F-Secure Anti-Virus 2010 stawia także na prostotę obsługi. Szybka instalacja i przyjazny interfejs sprawiają, że użytkownik nie musi martwić się o prawidłową konfigurację programu. Instalując program masz również do dyspozycji szczegółowy, elektroniczny podręcznik obsługi. Wypróbuj F-Secure Anti-Virus 2010 za free.

Zastosowane w F-Secure Anti-Virus 2010 ulepszone technologie skanowania i technologia ochrony w chmurze (in the cloud) gwarantują szybsze i dokładniejsze wykrycie każdego zagrożenia. Program nie wpływa na działanie komputera. F-Secure Anti-Virus 2010 wykrywa i usuwa z komputera programy szpiegujące, które rejestrują, na jakie strony wchodzi użytkownik i co kupuje przez internet oraz przejmują kontrolę nad przeglądarką internetową i używają połączenia internetowego wysyłając dane na zewnątrz. Oprócz F-Secure Anti-Virus 2010 do pobrania na naszej stronie jest także najnowszy pakiet F-Secure Internet Security 2010 – pobierz i zapewnij swemu komputerowi wszechstronną ochronę.

Licencja F-Secure Anti-Virus 2010

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest F-Secure Anti-Virus 2010 to trial. Oznacza to, że F-Secure Anti-Virus 2010, tak jak freeware, dostępny jest za darmo ale jedynie przez 30 dni od chwili instalacji bez żadnych ograniczeń funkcjonalnych. Wersja F-Secure Anti-Virus 2010 dostępna w tym miejscu przeznaczona jest jedynie do użytku domowego. Klienci komercyjni mają do wyboru szereg rozbudowanych, profesjonalnych pakietów antivirus firmy F-Secure.

Cena F-Secure Anti-Virus 2010

Cena F-Secure Anti-Virus 2010 dla odbiorców prywatnych to 109 PLN (1 stanowisko) lub 129 PLN (3 stanowiska). Koszt pliku upgrade to odpowiednio 89 PLN i 109 PLN. Są to ceny podane w oficjalnym sklepie online producenta (www.f-secure.com.pl). Kupując programy antywirusowe bezpośrednio w firmie F-Secure można liczyć na korzystne rabaty. Kupując program bezpośrednio ze strony nie zapłacimy za wysyłkę. Przez czas trwania licencji producent F-Secure Anti-Virus 2010 gwarantuje download sygnatur baz wirusów oraz opiekę techniczną. Zanim kupisz F-Secure Anti-Virus 2010, pobierz i przetestuj.

Kompatybilność F-Secure Anti-Virus 2010

Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest F-Secure Anti-Virus 2010 to Windows 7 (32-bit, 64-bit), Windows Vista (32-bit, 64-bit), Windows XP Home Edition, Windows XP Professional, Windows XP Media Center Edition. Wypróbuj F-Secure Anti-Virus 2010 za darmo.

Sprawdź skuteczność F-Secure Anti-Virus 2010 za free. Wszystkie najnowsze programy antivirus skutecznie chroniące komputer przed zagrożeniami znajdziesz w naszym dziale Bezpieczeństwo.

Download F-Secure Anti-Virus 2010 z pobierz.pl za free. Pełna ochrona komputera dzięki F-Secure Anti-Virus 2010 za darmo. Program działa po polsku.

­

Podobne Programy antywirusowe

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Anti-Virus 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie