Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Anti-Virus 2009

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.06.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 921

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Anti-Virus 2009

F-Secure Anti-Virus 2009 jest najnowszą wersją pakietu zabezpieczeń uznanej firmy F-Secure Corporation, który co roku osiąga uznanie użytkowników oraz bardzo dobre wyniki w testach.

F-Secure Anti-Virus 2009 oferuje ochronę przed wirusami, robakami, programami szpiegującymi, rootkitami oraz wieloma innymi niebezpiecznymi elementami. Dzięki F-Secure Anti-Virus 2009 komputer jest pod ciągłą ochroną przeciw programom szpiegującym.

F-Secure Anti-Virus 2009 zapewnia automatyczne aktualizacje programu oraz jego bazy danych, co gwarantuje natychmiastową ochronę przeciw najnowszym zagrożeniom. Program skanuje wiadomości e-mail w poszukiwaniu złośliwych elementów.

F-Secure Anti-Virus 2009 wyróżnia się łatwością obsługi, a jego wyjątkową cechą są wiadomości z dziedziny bezpieczeństwa dostarczane prosto do użytkownika.

Pełna wersja F-Secure® Anti-Virus 2009 kosztuje € 65,90 i zapewnia pełną ochronę przez rok oraz umożliwia zainstalowanie na trzech komputerach. Wersja trial działa 30 dni i zapewnia pełną ochronę komputera, można ją ściągnąć ze ­strony producenta­ po uprzedniej rejestracji.

Podobne Programy antywirusowe

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Anti-Virus 2009

dodał: ~kot , 18.06.2009

super wirus\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie