Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Anti-Virus 2006

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 56.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 427

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Anti-Virus 2006

F-Secure Anti-Virus to pakiet narzędzi skutecznie zabezpieczający komputer przed złośliwym  oprogramowaniem i atakami z sieci.


F-Secure składa się z kilku modułów, które gwarantują kompleksową i skuteczną ochronę komputera. Aplikacja zabezpiecza przed wirusami, spyware, adware robakami internetowymi. Wbudowany firewall skutecznie chroni włamaniem do komputera za pośrednictwem sieci.  Automatycznie aktualizowana baza wirusów zabezpiecza przed najnowszymi zagrożeniami.
F-Secure jest bardzo dobrze oceniany przez profesjonalistów, cechuje się też wysoką skutecznością działania.

Uwaga!
Microsoft i producent programu są organizatorami akcji Protect Your PC w ramach której przez 6 miesięcy można korzystać z programu bezpłatnie. Więcej na stronie.

Podobne Programy antywirusowe

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Anti-Virus 2006Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie