Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Anti-Virus 2006

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 56.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 427

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Anti-Virus 2006

F-Secure Anti-Virus to pakiet narzędzi skutecznie zabezpieczający komputer przed złośliwym  oprogramowaniem i atakami z sieci.


F-Secure składa się z kilku modułów, które gwarantują kompleksową i skuteczną ochronę komputera. Aplikacja zabezpiecza przed wirusami, spyware, adware robakami internetowymi. Wbudowany firewall skutecznie chroni włamaniem do komputera za pośrednictwem sieci.  Automatycznie aktualizowana baza wirusów zabezpiecza przed najnowszymi zagrożeniami.
F-Secure jest bardzo dobrze oceniany przez profesjonalistów, cechuje się też wysoką skutecznością działania.

Uwaga!
Microsoft i producent programu są organizatorami akcji Protect Your PC w ramach której przez 6 miesięcy można korzystać z programu bezpłatnie. Więcej na stronie.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Anti-Virus 2006Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie