Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ESET Smart Security 4

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ESET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.10.2009
Rozmiar: 34,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5566

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ESET Smart Security 4

­

ESET Smart Security 4 to kompletny pakiet ochronny dla Windows zabezpieczający komputer przed wszelkimi zagrożeniami. W jego skład ESET Smart Security 4 wchodzą programy: ESET NOD32 Antivirus, ESET NOD32 Antispyware, ESET Personal Firewall oraz ESET Antispam. W sprzedaży są dwie wersje – dla użytkowników domowych (Home) oraz dla firm (Business Edition). Czwarta generacja ESET Smart Security to program posiadający m.in. możliwość blokowania dostępu do portów USB i napędów CD/DVD oraz opcję tworzenia dysku ratunkowego. ESET Smart Security 4 wykorzystuje mechanizm sztucznej inteligencji w celu wykrycia zagrożeń nie tylko znanych, ale również nowych, jeszcze nierozpoznanych. ESET Smart Security 4 integruje się i usuwa niechcianą pocztę z MS Outlook, Outlook Express i Windows Mail, Windows Live Mail oraz Mozilla Thundebird. Program posiada udoskonalony moduł uczącego się firewalla oraz ochronę połączeń szyfrowanych. ESET Smart Security 4 dostępny jest po polsku. ESET Smart Security 4 za free w wersji testowej. Wypróbuj ESET Smart Security 4 - ściągnij i używaj przez 30 dni.

ESET Smart Security 4, najnowszy z produktów firmy ESET, umożliwia zablokowanie dostępu do portów USB oraz napędów CD/DVD. Stanowi to dodatkowy poziom ochrony przed bardzo popularnymi zagrożeniami, rozprzestrzeniającymi się poprzez zainfekowane pliki autostartu pendrive i płyt CD/DVD. Nowością w ESET Smart Security 4 jest także funkcja SysRescue, która pozwala przygotować pendrive lub CD z danymi umożliwiającymi ponowne uruchomienia systemu operacyjnego w razie awarii. ESET Smart Security 4 jest zintegrowany z narzędziem diagnostycznym ESET SysInspector, który umożliwia diagnozę systemu, programów, działających procesów lub wpisów w rejestrze. Pomocna funkcja jest praca na laptopie w trybie zasilaniu bateryjnego, który pozwala przesunąć zaplanowane zadania. ESET Smart Security 4 udostępnia do pobrania aktualizacje sygnatur wirusów oraz darmowe szczepionki. Istnieje możliwość pobrania wyczerpującego podręcznika użytkownika ESET Smart Security 4 wersji pl. Przekonaj się o możliwościach ESET Smart Security 4 – pobierz wersję testową klikając w zielny przycisk.

Licencja i cena Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest ESET Smart Security 4 to trial. Dostępna w tym miejscu bezpłatna wersja ESET Smart Security 4 nie jest freeware – jest to wersja ewaluacyjna, która przestanie działać 30 dni od momentu instalacji. Po 30 dniach należy program odinstalować lub zakupić licencję. Licencja wersji domowej na jeden rok kosztuje 193,98 PLN. Kupując licencję na dłużej zapłacisz mniej. Pełny cennik licencji i aktualizacji dostępny jest na www.eset.pl.

Wymagania systemowe ESET Smart Security jest kompatybilna z systemami Windows 2000, Windows XP i Windows Vista. Oficjalne informacje nie potwierdzają kompatybilności ESET Smart Security 4 z Windows 7. Nie jest potrzebne do ESET Smart Security 4 specjalne spolszczenie – program działa po polsku.

Wymagania sprzętowe Dla Windows 2000, XP: procesor 32-bitowy (x86)/64-bitowy (x64) 400 MHz, 128 MB RAM, 35 MB wolnego miejsca na dysku twardym, karta graficzna Super VGA (800×600). Dla Windows Vista: procesor 32-bitowy (x86)/64-bitowy (x64) 1 GHz, 512 MB RAM, 35 MB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna Super VGA (800 × 600). Łącze internetowe do pobierania aktualizacji.

Wypróbuj ESET Smart Security 4 za darmo już teraz. Zapraszamy do działu Bezpieczeństwo, gdzie znajdziesz najnowsze wersje wiodących pakietów bezpieczeństwa.

­

Podobne Programy antywirusowe

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ESET Smart Security 4

dodał: ~lu7cky , 05.11.2009

uzywam i jest b.dobry,szukajcie a znajdziecie \n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie