Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ESET Smart Security 4

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ESET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.10.2009
Rozmiar: 34,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5566

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ESET Smart Security 4

­

ESET Smart Security 4 to kompletny pakiet ochronny dla Windows zabezpieczający komputer przed wszelkimi zagrożeniami. W jego skład ESET Smart Security 4 wchodzą programy: ESET NOD32 Antivirus, ESET NOD32 Antispyware, ESET Personal Firewall oraz ESET Antispam. W sprzedaży są dwie wersje – dla użytkowników domowych (Home) oraz dla firm (Business Edition). Czwarta generacja ESET Smart Security to program posiadający m.in. możliwość blokowania dostępu do portów USB i napędów CD/DVD oraz opcję tworzenia dysku ratunkowego. ESET Smart Security 4 wykorzystuje mechanizm sztucznej inteligencji w celu wykrycia zagrożeń nie tylko znanych, ale również nowych, jeszcze nierozpoznanych. ESET Smart Security 4 integruje się i usuwa niechcianą pocztę z MS Outlook, Outlook Express i Windows Mail, Windows Live Mail oraz Mozilla Thundebird. Program posiada udoskonalony moduł uczącego się firewalla oraz ochronę połączeń szyfrowanych. ESET Smart Security 4 dostępny jest po polsku. ESET Smart Security 4 za free w wersji testowej. Wypróbuj ESET Smart Security 4 - ściągnij i używaj przez 30 dni.

ESET Smart Security 4, najnowszy z produktów firmy ESET, umożliwia zablokowanie dostępu do portów USB oraz napędów CD/DVD. Stanowi to dodatkowy poziom ochrony przed bardzo popularnymi zagrożeniami, rozprzestrzeniającymi się poprzez zainfekowane pliki autostartu pendrive i płyt CD/DVD. Nowością w ESET Smart Security 4 jest także funkcja SysRescue, która pozwala przygotować pendrive lub CD z danymi umożliwiającymi ponowne uruchomienia systemu operacyjnego w razie awarii. ESET Smart Security 4 jest zintegrowany z narzędziem diagnostycznym ESET SysInspector, który umożliwia diagnozę systemu, programów, działających procesów lub wpisów w rejestrze. Pomocna funkcja jest praca na laptopie w trybie zasilaniu bateryjnego, który pozwala przesunąć zaplanowane zadania. ESET Smart Security 4 udostępnia do pobrania aktualizacje sygnatur wirusów oraz darmowe szczepionki. Istnieje możliwość pobrania wyczerpującego podręcznika użytkownika ESET Smart Security 4 wersji pl. Przekonaj się o możliwościach ESET Smart Security 4 – pobierz wersję testową klikając w zielny przycisk.

Licencja i cena Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest ESET Smart Security 4 to trial. Dostępna w tym miejscu bezpłatna wersja ESET Smart Security 4 nie jest freeware – jest to wersja ewaluacyjna, która przestanie działać 30 dni od momentu instalacji. Po 30 dniach należy program odinstalować lub zakupić licencję. Licencja wersji domowej na jeden rok kosztuje 193,98 PLN. Kupując licencję na dłużej zapłacisz mniej. Pełny cennik licencji i aktualizacji dostępny jest na www.eset.pl.

Wymagania systemowe ESET Smart Security jest kompatybilna z systemami Windows 2000, Windows XP i Windows Vista. Oficjalne informacje nie potwierdzają kompatybilności ESET Smart Security 4 z Windows 7. Nie jest potrzebne do ESET Smart Security 4 specjalne spolszczenie – program działa po polsku.

Wymagania sprzętowe Dla Windows 2000, XP: procesor 32-bitowy (x86)/64-bitowy (x64) 400 MHz, 128 MB RAM, 35 MB wolnego miejsca na dysku twardym, karta graficzna Super VGA (800×600). Dla Windows Vista: procesor 32-bitowy (x86)/64-bitowy (x64) 1 GHz, 512 MB RAM, 35 MB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna Super VGA (800 × 600). Łącze internetowe do pobierania aktualizacji.

Wypróbuj ESET Smart Security 4 za darmo już teraz. Zapraszamy do działu Bezpieczeństwo, gdzie znajdziesz najnowsze wersje wiodących pakietów bezpieczeństwa.

­

Podobne Programy antywirusowe

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • Emsisoft HiJack Free

  Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ESET Smart Security 4

dodał: ~lu7cky , 05.11.2009

uzywam i jest b.dobry,szukajcie a znajdziecie \n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie