Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Emsisoft Anti-Malware 6.0

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Emsi Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.03.2011
Data modyfikacji: 07.10.2011
Rozmiar: 97,03 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 253

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Emsisoft Anti-Malware 6.0

Emsisoft Anti-Malware 5 to najnowsze wydanie skutecznej aplikacji do wyszukiwania i usuwania wszelkiego rodzaju szkodliwych elementów w systemie. Na liście szkodników, które rozpoznaje, są robaki, wirusy, adware, spyware, konie trojańskie oraz dialery. Program został wydany po polsku, jednak nie jest to aplikacja darmowa. Można jednak wykonać jej download w wersji testowej, która pozwoli przekonać się o skuteczności programu. Jest to bardzo dobrze zaprojektowany moduł, który używa zarówno autorskiego silnika, jak też i silnika Ikarus.

Aplikacja monitoruje działające w systemie aplikacje, a także skanuje wszelkie pliki, które chcą dostać się na nasz komputer. Jeśli niebezpieczeństwo zostanie wykryte, dostępny w wersji testowej za free Emsisoft Anti-Malware dostarcza wszystkie informacje na jego temat oraz pozwala na skuteczne pozbycie się szkodnika. Dodatkowo mamy tu skaner systemu, działający aż w czterech trybach, co pozwala na optymalne sprawdzenie systemu. Program działa na Windows 7, XP i Vista. Użytkownicy skarżą się czasem na duże zużycie pamięci RAM i skłonność aplikacji do wywoływania fałszywych alarmów.  Jednak jeśli chodzi o zużycie pamięci operacyjnej, ma to miejsce wyłącznie w przypadku skanowania systemu.

Emsisoft Anti-Malware pl to program, który zalicza się do czołówki skutecznych antywirusów. Jego pełną wersję można nabyć na stronie producenta – cena uzależniona jest od tego, jaką licencję zdecydujemy się nabyć. Od czasu do czasu trafiają się także promocje, dzięki którym można zakupić program wyjątkowo tanio. A czy warto wydać na niego pieniądze? Radzimy sprawdzić aplikację w wersji trial – nie kosztuje to ani gorsza. Plik instalacyjny można pobrać z tej właśnie strony.

Podobne Programy antywirusowe

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Emsisoft Anti-Malware 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie