Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.WEB CureIt! 6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 56,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 398

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dr.WEB CureIt! 6

Dr.WEB CureIt! 6 to najprostsza i zupełnie darmowa wersja jednego z najpopularniejszych skanerów antywirusowych, która skutecznie wykrywa i usuwa rozpoznane zagrożenia ze wskazanego komputera. Aplikacja doskonale radzi sobie z najróżniejszymi rodzajami wirusów, koni trojańskich, spyware, adware, rootkitów, narzędzi hakerskich, spybotów i wielu innych. Jak na klasyczny skaner antywirusowy przystało, program jedynie współpracuje z już zainstalowanym, dowolnym oprogramowaniem antywirusowym i nie wymaga jego dezaktywacji w czasie działania. Baza wirusów skanera jest aktualizowana praktycznie co godzinę, dzięki czemu użytkownik może być pewny, że jego komputer jest dobrze chroniony.

Skaner działa w oparciu o silnik znany z jednego z najlepszych programów antywirusowych, a mianowicie Dr.WEB. Program jest bardzo prosty w działaniu i komunikuje się z użytkownikami w wielu językach, w tym oczywiście w języku polskim. Aplikacja nie wymaga instalacji, a możesz ją znaleźć za darmo oczywiście w naszym serwisie. 

Podobne Programy antywirusowe

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.WEB CureIt! 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie