Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.WEB CureIt! 6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 56,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 399

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dr.WEB CureIt! 6

Dr.WEB CureIt! 6 to najprostsza i zupełnie darmowa wersja jednego z najpopularniejszych skanerów antywirusowych, która skutecznie wykrywa i usuwa rozpoznane zagrożenia ze wskazanego komputera. Aplikacja doskonale radzi sobie z najróżniejszymi rodzajami wirusów, koni trojańskich, spyware, adware, rootkitów, narzędzi hakerskich, spybotów i wielu innych. Jak na klasyczny skaner antywirusowy przystało, program jedynie współpracuje z już zainstalowanym, dowolnym oprogramowaniem antywirusowym i nie wymaga jego dezaktywacji w czasie działania. Baza wirusów skanera jest aktualizowana praktycznie co godzinę, dzięki czemu użytkownik może być pewny, że jego komputer jest dobrze chroniony.

Skaner działa w oparciu o silnik znany z jednego z najlepszych programów antywirusowych, a mianowicie Dr.WEB. Program jest bardzo prosty w działaniu i komunikuje się z użytkownikami w wielu językach, w tym oczywiście w języku polskim. Aplikacja nie wymaga instalacji, a możesz ją znaleźć za darmo oczywiście w naszym serwisie. 

Podobne Programy antywirusowe

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • Emsisoft HiJack Free

  Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.WEB CureIt! 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie