Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.Web 6.00.2.05140 8

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Data modyfikacji: 23.11.2012
Rozmiar: 124 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 633

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Dr.Web 6.00.2.05140 8

Dr.Web to jeden z najlepszych programów antywirusowych, który obok Kaspersky Antivirus stanowi rosyjską czołówkę tego typu aplikacji, która skutecznie zdobywa coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Największą zaletą tego oprogramowania jest wysoka skuteczność, o czym świadczą wyniki testów przeprowadzanych przez najlepsze magazyny komputerowe. Co bardzo ważne, Dr.Web to antivirus, który nie obciąża tak bardzo zasobów systemowych jak np. Panda czy wspomniany Kaspersky, dzięki czemu nie wymaga aż tak mocnych platform do instalacji.

Download Dr.Web oferuje wszystko to co należy oczekiwać od aplikacji tego typu. Najważniejszy jest zaawansowany skaner, który nie przepuści żadnemu wirusowi i który oprócz partycji dysku, skanuje również procesy, pamięć, a nawet pliki startowe. Pełna wersja Dr.Web gwarantuje również ochronę poczty internetowej, dzięki czemu spyware i wirusy mają zamkniętą drogę do komputera. Program jest często aktualizowany, dzięki czemu jego skuteczność z wersji na wersję jest coraz lepsza.  Dr.Web został wyposażony w zaawansowane narzędzia heurystyczne, dzięki czemu program wykrywa również jeszcze nieznane zagrożenia. Zaletą tego antywirusa jest również fakt, że Dr.Web jest po polsku, co wraz z czytelnym interfejsem i prostotą działania sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Dr.Web pl jest dostępny na wiele systemów. Istnieje zarówno specjalna wersja Dr.Web dla Windows 7 jak i Linux.

Niestety tak zaawansowane narzędzie jak Dr.Web nie jest za free przez co dostępna na naszej stronie wersja trial wystarcza na krótki czas, który należy przeznaczyć na testy. Pobierz Dr.Web i sprawdź jak działa jeden z najskuteczniejszych programów antywirusowych na świecie. Najnowszą wersję testową Dr.Web za darmo znajdziesz w naszym serwisie.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.Web 6.00.2.05140 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie