Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.Web 6.00.2.05140 8

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Data modyfikacji: 23.11.2012
Rozmiar: 124 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 634

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Dr.Web 6.00.2.05140 8

Dr.Web to jeden z najlepszych programów antywirusowych, który obok Kaspersky Antivirus stanowi rosyjską czołówkę tego typu aplikacji, która skutecznie zdobywa coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Największą zaletą tego oprogramowania jest wysoka skuteczność, o czym świadczą wyniki testów przeprowadzanych przez najlepsze magazyny komputerowe. Co bardzo ważne, Dr.Web to antivirus, który nie obciąża tak bardzo zasobów systemowych jak np. Panda czy wspomniany Kaspersky, dzięki czemu nie wymaga aż tak mocnych platform do instalacji.

Download Dr.Web oferuje wszystko to co należy oczekiwać od aplikacji tego typu. Najważniejszy jest zaawansowany skaner, który nie przepuści żadnemu wirusowi i który oprócz partycji dysku, skanuje również procesy, pamięć, a nawet pliki startowe. Pełna wersja Dr.Web gwarantuje również ochronę poczty internetowej, dzięki czemu spyware i wirusy mają zamkniętą drogę do komputera. Program jest często aktualizowany, dzięki czemu jego skuteczność z wersji na wersję jest coraz lepsza.  Dr.Web został wyposażony w zaawansowane narzędzia heurystyczne, dzięki czemu program wykrywa również jeszcze nieznane zagrożenia. Zaletą tego antywirusa jest również fakt, że Dr.Web jest po polsku, co wraz z czytelnym interfejsem i prostotą działania sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Dr.Web pl jest dostępny na wiele systemów. Istnieje zarówno specjalna wersja Dr.Web dla Windows 7 jak i Linux.

Niestety tak zaawansowane narzędzie jak Dr.Web nie jest za free przez co dostępna na naszej stronie wersja trial wystarcza na krótki czas, który należy przeznaczyć na testy. Pobierz Dr.Web i sprawdź jak działa jeden z najskuteczniejszych programów antywirusowych na świecie. Najnowszą wersję testową Dr.Web za darmo znajdziesz w naszym serwisie.

Podobne Programy antywirusowe

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.Web 6.00.2.05140 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie