Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr. Web 5.00.1.09020

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.09.2009
Rozmiar: 18 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 790

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Dr. Web 5.00.1.09020

Dr. Web do pobrania z naszego serwisu to łatwy w użyciu i lekki dla systemu program antywirusowy. Pakiet DrWeb dla Windows złożony jest z czterech niezależnych części, które łączy wspólny silnik oraz aktualizowane co godzinę bazy antywirusowe. W przypadku epidemii Dr. Web wzmaga download aktualizacji bazy antywirusowej. Najnowszy Dr. Web 5.0 pozwala chronić komputer przed takimi zagrożeniami jak: robaki (w tym robaki mass-mailing), wirusy (wirusy e-mail, wirusy sieci peer-to-peer, wirusy stealth, wirusy polimorficzne, wirusy bezcielesne, wirusy MS Orfice, wirusy skryptowe), macrowirusy, trojany, spyware, spybot, oprogramowanie wykradające hasła, dialery, adware, riskware, narzędzia hakerskie, backdoor, joke czy szkodliwe skrypty. Program Dr. Web działa po polsku w całości. Nie jest potrzebne dla programu Dr. Web osobne spolszczenie, aby działał po polsku. Dr. Web dostępny za darmo to wersja trial.

Pierwszą częścią pakietu Dr. Web jest skaner plików uruchamiany przez użytkownika. Ustawienia można łatwo konfigurować i ustawić skanowanie tylko plików najbardziej narażonych na infekcje. Takie ustawienia pozwalają zużywać minimalną ilość zasobów systemowych. Drugim składnikiem pakietu jest SpIDer Guard, który na bieżąco sprawdza wszystkie pliki uruchamiane, otwierane i zamykane w komputerze przy bardzo niskim obciążeniu systemu. Trzecią częścią pakietu jest SpIDer Mail, który chroni pocztę elektroniczną sprawdzając pocztę przychodzącą i wychodzącą w protokółach POP3, SMTP, IMAP oraz NNTP. Aplikacja pracuje niezależnie od programu pocztowego, dlatego nie ma znaczenia, jakiego używasz programu pocztowego. SpIDer Mail można wyposażyć w ochronę antyspam opartą na technologii Vade Retro. Czwartą częścią Dr. Web jest terminarz pozwalający aktywować zdefiniowane zadania o wybranej porze. Dr. Web do pobrania z naszego serwisu to wersja próbna.

Kompatybilność
Systemy operacyjne, z jakimi współpracuje Dr. Web to Windows Vista, Windows XP i Windows 2000, Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows NT Workstation. Oficjalnie Dr. Web nie działa na Windows 7. Istnieje wersja Dr. Web na Linux. Interfejs programu Dr. Web jest w wersji pl.

Licencja
Dr. Web nie jest darmowy. Roczna licencja to koszt 109 pln. Ceny mogą się zmienić w zależności od liczby stanowisk i bieżących rabatów. Specjalne upusty przeznaczono dla odbiorców edukacyjnych i domowych.

Pobierz próbną wersję Dr. Web za free z naszego serwisu. Poza Dr. Web pobierz inne darmowe programy freeware i trial z naszego działu Bezpieczeństwo.

Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr. Web 5.00.1.09020Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie