Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.Web 4.44.2.10060 PL

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 19 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 419

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Dr.Web 4.44.2.10060 PL

Dr.Web jest skuteczną aplikacją chroniącą komputer przed wirusami. Program sprawdza w czasie rzeczywistym wszystkie pliki stanowiące potencjalne zagrożenie dla komputera.


Program sprawdza wszystkie pliki kopiowane z nośników zewnętrznych, sieci lokalnej, lub pobierane z internetu za pomocą  SpIDer Guard.
Program zawiera moduł monitorujący pocztę elektroniczną SpIDer Mail, potrafiący wykryć wirusy nawet znajdujące się w zabezpieczonych hasłem archiwach.
Dr Web potrafi także wykryć i cofnąć wszystkie zmiany wprowadzone w systemie przez niebezpieczne oprogramowanie.

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.Web 4.44.2.10060 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie