Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.Web 4.44.2.10060 PL

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 19 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 425

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Dr.Web 4.44.2.10060 PL

Dr.Web jest skuteczną aplikacją chroniącą komputer przed wirusami. Program sprawdza w czasie rzeczywistym wszystkie pliki stanowiące potencjalne zagrożenie dla komputera.


Program sprawdza wszystkie pliki kopiowane z nośników zewnętrznych, sieci lokalnej, lub pobierane z internetu za pomocą  SpIDer Guard.
Program zawiera moduł monitorujący pocztę elektroniczną SpIDer Mail, potrafiący wykryć wirusy nawet znajdujące się w zabezpieczonych hasłem archiwach.
Dr Web potrafi także wykryć i cofnąć wszystkie zmiany wprowadzone w systemie przez niebezpieczne oprogramowanie.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.Web 4.44.2.10060 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie