Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.WEB CureIt! 8.0.6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Rozmiar: 109,5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 163

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dr.WEB CureIt! 8.0.6

Dr.WEB CureIt! to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które szybko zeskanuje twój komputer w poszukiwaniu wirusów, spyware, adware oraz innego, złośliwego oprogramowania. Nie zabraknie także funkcji "leczenia". Co ważne, Dr.WEB CureIt! aktualizacje baz danych wirusów pobiera około dwa razy na godzinę, przez co możemy być pewni, że nic nie umknie jego uwadze. Poniżej znajdziecie listę złośliwego oprogramowania, które może zostać usunięte przy pomocy DrWEB:
- wirusów e-mail,
- wirusów p2p,
- zainfekowane pliki,
- trojany,
- wirusy typu stealth,
- robaków mass-mailing,
- macrowirusy,
- dialery,
- adware,
- spyware,
- narzędzia hakerskie.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.WEB CureIt! 8.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie