Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.WEB CureIt! 8.0.6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Doctor Web, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Rozmiar: 109,5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 163

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dr.WEB CureIt! 8.0.6

Dr.WEB CureIt! to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które szybko zeskanuje twój komputer w poszukiwaniu wirusów, spyware, adware oraz innego, złośliwego oprogramowania. Nie zabraknie także funkcji "leczenia". Co ważne, Dr.WEB CureIt! aktualizacje baz danych wirusów pobiera około dwa razy na godzinę, przez co możemy być pewni, że nic nie umknie jego uwadze. Poniżej znajdziecie listę złośliwego oprogramowania, które może zostać usunięte przy pomocy DrWEB:
- wirusów e-mail,
- wirusów p2p,
- zainfekowane pliki,
- trojany,
- wirusy typu stealth,
- robaków mass-mailing,
- macrowirusy,
- dialery,
- adware,
- spyware,
- narzędzia hakerskie.

Podobne Programy antywirusowe

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.WEB CureIt! 8.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie