Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Firewall

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Comodo Group, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2009
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1277

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Firewall

Comodo Firewall to program chroniący system przed atakami wirusów, hakerów i złośliwego oprogramowania, które mogą zagrażać bezpieczeństwu komputera lub prywatności jego użytkownika. Comodo Firewall nie tylko blokuje ataki z internetu. Program daje użytkownikowi kontrolę nad tym, jakie procesy są uruchomione w systemie. Comodo Firewall nie pozwala aby złośliwe oprogramowanie, w razie przedostania się do systemu, zostało zainstalowane w komputerze. Firma Comodo gwarantuje automatyczne aktualizacje programu. Comodo Firewall nie działa po polsku, jednak obsługa jest na tyle intuicyjna a konfiguracja producenta tak optymalna, że nawet bariera językowa nie będzie problemem. Pobierz i wypróbuj Comodo Firewall free.

Najnowszy Comodo Firewall wprowadza rewolucyjną technologię walki ze złośliwym oprogramowaniem: DDP (Default Deny Protection: ochrona przez domyślne odrzucenie). Czym jest DDP? Większość programów w swej pracy używa list rozpoznanych wcześniej niebezpiecznych elementów. Według tej listy programy decydują czy dany program powinien działać w komputerze czy nie. Powstaje pytanie: co się dzieje, gdy lista jest niekompletna lub przestarzała? DDP rozwiązuje ten problem odwracając cały mechanizm. DDT to lista ponad dwóch milionów bezpiecznych procesów, które nie zagrażają systemowi. Kiedy Comodo Firewall rozpoznaje element, który nie jest na tej liście, użytkownik zostaje o tym fakcie powiadomiony. Na skutek tego żaden podejrzany program nie ma najmniejszych szans na wejście do systemu. Przetestuj Comodo Firewall - pobierz bezpłatnie już teraz.

Co jeszcze cechuje Comodo Firewall? Krótkie i proste komunikaty – nie musisz się głowić nad skomplikowanymi terminami informatycznymi, Comodo Firewall ceni twój czas. Comodo Firewall stawia na czytelny interfejs i prostą konfigurację dla początkujących. Zaawansowani użytkownicy mają spore możliwości dostosowania programu do swych wymagań. Nie czekaj - Comodo Firewall jest gotowe do pobrania. Comodo Firewall pozwala przystosować ustawienia programu do osobistych wymagań. Jeśli dodasz do bezpiecznej listy DDT jakiś program, Comodo Firewall zezwoli na jego działanie. Mimo że Comodo Firewall nie wymaga ciągłych aktualizacji sygnaturami baz wirusów, to ciągle jest on udoskonalany a wszystkie aktualizacje dodawane są automatycznie do wersji zainstalowanej na twym komputerze. Producent Comodo Firewall zapewnia pomoc techniczną. Ze strony oficjalnej (www.comodo.com) możesz ściągnąć wyczerpujący, ponad dwustustronicowy podręcznik obsługi programu. Do dyspozycji użytkowników Comodo Firewall jest także forum, gdzie można dzielić się uwagami na temat programu, zgłaszać usterki lub prosić o pomoc. Nie przepłacaj za komercyjne pakiety ochrony, sprawdź Comodo Firewall za darmo.

Licencja

Comodo Firewall to freeware, rozpowszechniany całkowicie za darmo. Comodo Firewall nie jest trial choć może być częścią płatnego pakietu Combo Internet Security Pro.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne kompatybilne z Comodo Firewall to Windows 7, Windows XP oraz Windows Vista. Nie zostało wydane dla Comodo Firewall osobne spolszczenie. Comodo Firewall w wersji pl nie jest dostępny.

Wymagania sprzętowe

Zanim zdecydujesz się na Comodo Firewall i przeprowadzisz download upewnij się, że twój komputer ma 64 MB RAM i 70 MB wolnego miejsca na dysku.

Wypróbuj skuteczność Comodo Firewall – ściągnij już teraz klikając na zielny przycisk pod tekstem. Zapraszamy do działu Bezpieczeństwo, gdzie zaopatrzysz się w najnowsze pakiety antywirusowe oraz internet security.­ Najnowsza aktualizacja aplikacji dostępna w tym miejscu: Comodo download­.

Podobne Programy antywirusowe

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo FirewallAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie