Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Antyvirus

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Comodo Group, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4176

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Antyvirus

Comodo Antivirus to program antywirusowy, który broni komputer przed wirusami, rozpoznając je, blokując i usuwając z dysku. Comodo Antivirus informuje użytkownika pc o każdym podejrzanym procesie lub pojawianiu się groźnych plików. Program skanuje dyski na żądanie oraz według ustawionego terminarza. Comodo Antivirus codziennie aktualizuje sygnatury bazy wirusów. Comodo Antivirus nie działa po polsku. Na koniec najlepsza wiadomość - Comodo Antivirus pobierzesz za free!

Dzięki Comodo Antivirus można skanować wybrane pliki, foldery lub całe dyski na żądanie. Można także wyznaczać przeprowadzenie poszczególnych zadań w terminarzu. Program tworzy szczegółowe raporty skanowania. Comodo Antiwirus rozpoznaje i alarmuje użytkownika nawet o procesach, które jedynie przypominają groźne czynności wirusów. Procesy poddane są kwarantannie dopóki nie wyjaśni się ich status. Comodo Antivirus skanuje spakowane pliki w formatach typu ZIP lub RAR, tak abyś miał pewność, że żaden wirus nie przedostanie się do systemu. Comodo Antivirus cechuje się prostym interfejsem i nieskomplikowana obsługą. Comodo Antivirus działa na zasadzie zainstaluj i zapomnij. Dlatego też, nie powinien polskiemu użytkownikowi przeszkadzać fakt, że Comodo Antivirus w wersji pl nie jest dostępny. Pobierz Comodo Antivirus i zrób test skuteczności.

Comodo to antywirus, który pozwala dodawać użytkownikowi podejrzane programy do listy zagrożeń. Zgłaszając program błyskawicznie dowiesz się, czy program został już zgłoszony do listy zagrożeń czy jest na liście bezpiecznych elementów. Zaawansowani użytkownicy mają oczywiście możliwość konfiguracji programu – stopnia ochrony lub zmiany ustawień o powiadomieniach. Pobierz z naszego serwisu Comodo Firewall – oba te programy używane równocześnie gwarantują maksymalną ochronę. Nie wahaj się powierzyć bezpieczeństwo komputera Comodo Antivirus – zbiera on pozytywne opinie użytkowników i ekspertów.

Mimo że Comodo Antivirus jest do pobrania całkowicie bezpłatnie, nie jest to wersja okrojona innego, płatnego pakietu. Comodo Antivirus to program za darmo oferujący wszystkie swe możliwości. Istnieje co prawda komercyjny pakiet Comodo Internet Security Pro ale nie oferuje on lepszego bezpieczeństwa, jedynie kilka unikalnych funkcji pomagających zarządzać komputerem. Comodo Antivirus gwarantuje download sygnatur baz wirusów. Ze strony oficjalnej można pobrać wyczerpującą instrukcję obsługi programu. Na forum użytkowników można uzyskać pomoc na temat Comodo Antivirus lub wymienić opinie. Zespół Comodo zapewnia pomoc techniczną w razie problemów. Szczegóły na stronie producenta: comodo.com.

Pamiętaj – używaj zawsze poprawnej nazwy programu. Stosując błędną pisownię „Komodo Antivirus” lub „Komodo Antywirus” nie znajdziesz oryginalnego oprogramowania.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Comodo Antivirus to freeware. Za jego pobranie lub użytkowanie nie są pobierane absolutnie żadne opłaty. Jeśli spotkasz się z płatnym Comodo Antivirus, będzie to część komercyjnego pakietu Comodo Internet Security Pro.

Wymagania systemowe

Firma Comodo oficjalnie potwierdziła kompatybilność Comodo Antivirus z Windows 7. Nie będzie problemu z działaniem Comodo Antivirus na Windows Vista. Oprócz tego Comodo Antivirus działa na Windows XP.

Wymagania sprzętowe

Aby Comodo Antyvirus działała poprawnie wymagane jest: 64 MB RAM oraz 70 MB wolnego miejsca na dysku.

Wypróbuj darmowy Comodo Antivirus – ściągnij teraz z naszego serwisu. Pobierz także, bezpłatny Comodo Firewall i wzmocnij zabezpieczenie swego komputera. Odwiedź nasz dział Bezpieczeństwo, gdzie znajdziesz najnowsze pakiety bezpieczeństwa – darmowe, komercyjne na licencji trial oraz programy po polsku.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo AntyvirusAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie