Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Antivirus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2010
Data modyfikacji: 12.10.2011
Rozmiar: 33,71 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1150

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Antivirus 2012

Comodo Antivirus 2012 to czwarta generacja bardzo dobrego programu antywirusowego, który śmiało może konkurować z innymi aplikacjami tego typu. Jego najważniejszą zaletą jest fakt, że użytkowanie Comodo 2012 jest za darmo, dzięki czemu nie trzeba wydawać kilkaset złotych na różnego rodzaju płatne subskrypcje. Jeśli chodzi o darmowe programy do ochrony komputera, to bez wątpienia jeden z liderów, który zapewnia bardzo dobrą ochronę dla naszego komputera. Comodo to antywirus, który doskonale radzi sobie również z trojanami i robakami, skutecznie blokując do nich dostęp.

Zawiera on wiele cech i funkcji, znanych tylko i wyłącznie z płatnych konkurentów. Na uwagę zasługuje zwłaszcza skaner, który oprócz klasycznego sprawdzania komputera, monitoruje również pracę plików systemowych, pamięci podręcznej, a co najważniejsze naszej skrzynki pocztowej, dzięki czemu możemy uniknąć niebezpiecznych wiadomości. Zawiera także specjalny moduł heurystyki, który pozwala na wykrywanie zagrożeń jeszcze zanim wyrządzą one jakieś szkody w pracy systemu.

Program charakteryzuje także bardzo zoptymalizowany silnik pracy, dzięki czemu nie obciąża on systemu i nie trzeba go wyłączać gdy chcemy np. w coś zagrać. Twórcy dostosowali najnowszą wersję programu do pracy z Windows 7, nie zapominając przy tym o posiadaczach wcześniejszej wersji tego sytemu operacyjnego. Możliwe jest więc korzystanie z usług Comodo 2012 na XP, oraz Vista. Niestety posiadacze innych systemów muszą obejść się smakiem, gdyż nie ma Comodo 4 na Mac czy Linux. Ochrona systemu trwa cały czas, w czasie rzeczywistym, a co równie ważne program jest ciągle aktualizowany, co daje gwarancję, że żaden nowy wirus nie wślizgnie się nam do systemu.

Pełna wersja Comodo pozwala ponadto na korzystanie z dodatkowych funkcji programu, takich jak klient ochrony dostępu do zainfekowanych folderów, czy też harmonogram zadań. Ten ostatni pozwala na ustawienie czasu gruntownego skanowania, w którym zostanie ono automatycznie przeprowadzone. Bardzo ważne jest również to że, jest po polsku i nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej aplikacji, zwłaszcza, że wykonuje ona większość czynności automatycznie. Comodo Antivirus 2012 jest przygotowany nie tylko dla pojedynczych użytkowników ale i dla firm. Nie trzeba więc martwić się o dodatkowe spolszczenie do Comodo, gdyż twórcy docenili nas i przygotowali takową wersję programu. Warto pamiętać, że program nie było trial to należy zarejestrować się na stronie producenta, dzięki czemu można uzyskać kod pozwalający na długie korzystanie z tego programu antywirusowego bez ograniczeń.

Wspomniany klucz do Comodo 2012 do pobrania ze strony twórców jest zupełnie darmowy, dlatego nie ma się o co martwić. Jeśli chcesz zainstalować program i sprawdzić jak działa, pobierz aplikację i zabezpiecz swój komputer przed działaniem niepożądanych zagrożeń z sieci.

Podobne Programy antywirusowe

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Antivirus 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie