Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ClamWin Free Antivirus 0.94

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ClamWin
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 23.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 410

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis ClamWin Free Antivirus 0.94

ClamWin Free Antivirus to całkowicie darmowy zbudowany na otwartym kodzie skaner antywirusowy. Program umożliwia wykrycie i usunięcie dużej liczby wirusów.


Procedura skanowania musi zostać uruchomiona ręcznie.  Program współpracuje z klientem poczty MS Outloook pozwalając likwidować zainfekowane wiadomości. Dostępny jest moduł aktualizacji.
Aplikacja jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju dlatego ustępuje jeszcze możliwościami komercyjnym programom.

Podobne Programy antywirusowe

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ClamWin Free Antivirus 0.94Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie