Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CA Anti-Virus 2008 9.0.0.170

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: CA, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 19.6 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 468

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CA Anti-Virus 2008 9.0.0.170

CA Anti-Virus 2008 to program antywirusowy kierowany do użytkowników domowych i małych firm. Zabezpiecza pliki i pocztę przed wirusami, robakami, trojanami, aktywnymi kodami i innymi zagrożeniami, wykrywając zagrożenia na podstawie ich sygnatur (pobieranych automatycznie przez Internet), a także analizy heurystycznej.


CA Anti-Virus 2007 nie wymaga zaawansowanej obsługi czy uwagi użytkownika – działa w sposób niewidoczny. Niestety interfejs programu, choć bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze, jest w języku angielskim.
Nowości w wersji 2008

 • odświeżony interfejs,
 • funkcja Secure Now oferująca monitorowanie najbardziej istotnych funkcji i ustawień systemowych
 • funkcja Threat Outbreak Warning System dostarczająca wskazówki od CA Security Advisor na temat aktualnych zagrożeń ze strony wirusów.


Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 12 miesięcy korzystania z programu, z tej opcji mają możliwość skorzystać użytkownicy legalnych systemów Windows. Aby uzyskać niezbędny do instalacji klucz, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Kucz zostanie przesłany na adres email.

Podobne Programy antywirusowe

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CA Anti-Virus 2008 9.0.0.170Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie