Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CA Anti-Virus 2008 9.0.0.170

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: CA, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 19.6 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 474

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CA Anti-Virus 2008 9.0.0.170

CA Anti-Virus 2008 to program antywirusowy kierowany do użytkowników domowych i małych firm. Zabezpiecza pliki i pocztę przed wirusami, robakami, trojanami, aktywnymi kodami i innymi zagrożeniami, wykrywając zagrożenia na podstawie ich sygnatur (pobieranych automatycznie przez Internet), a także analizy heurystycznej.


CA Anti-Virus 2007 nie wymaga zaawansowanej obsługi czy uwagi użytkownika – działa w sposób niewidoczny. Niestety interfejs programu, choć bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze, jest w języku angielskim.
Nowości w wersji 2008

 • odświeżony interfejs,
 • funkcja Secure Now oferująca monitorowanie najbardziej istotnych funkcji i ustawień systemowych
 • funkcja Threat Outbreak Warning System dostarczająca wskazówki od CA Security Advisor na temat aktualnych zagrożeń ze strony wirusów.


Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 12 miesięcy korzystania z programu, z tej opcji mają możliwość skorzystać użytkownicy legalnych systemów Windows. Aby uzyskać niezbędny do instalacji klucz, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Kucz zostanie przesłany na adres email.

Podobne Programy antywirusowe

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CA Anti-Virus 2008 9.0.0.170Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie