Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Standard 9

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 16.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 978

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Standard 9

BitDefender 9 Standard jest silnym narzędziem antywirusowym z cechami.  Łatwość użycia i automatyczne uaktualnienia sprawiają, że BitDefender 9 Standard jest programem antywirusowym typu "zainstaluj i zapomnij".


Technologie Heurystyka w wirtualnym otoczeniu - Tworzy wirtualny system, gdzie elementy oprogramowania są uruchamiane, by wyszukać potencjalnie groźne zachowanie.

Płyta Ratunkowa - BitDefender 9 Internet Security jest dostarczony na bootującym się kompakcie (bazującym na LinuxDefenderze), który może być użyty, by odinfekować system, bez reinstalacji go.

Antywirus Misją modułu antywirusowego jest zapewnić wykrywanie i usuwanie wszystkich wirusów. Antywirus BitDefendera używa mocnych silników skanujących, certyfikowancyh przez ICSA Labs, Virus Bulletin, Checkmark, CheckVir i TUV.

Pełna ochrona antywirusowa Nowe, zatwierdzone silniki BitDefendera zeskanują i wyleczą zainfekowane pliki na wejściu, minimalizując utratę danych. Zainfekowane dokumenty mogą byc teraz przywrócone a nie skasowane.

Ochrona Aplikacji Peer2Peer Filtry przeciw wirusom rozprzestrzeniających się poprzez komunikatory oraz aplikacje udostępniania plików.

Blokowanie podejrzanych zachowań Blokuje podejrzane aplikacje bazując na analizie zachowania. Ta metoda zapewnia aktywną ochronę przeciw nowym wirusom, Trojanom, Robakom internetowym i innymi potencjalnie groźnymi kodami. Pliki systemowe, rejestry i aktywność internetowa są stale monitorowane.

Podobne Programy antywirusowe

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Standard 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie