Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Antivirus Pro 2011

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.09.2010
Rozmiar: 211 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 450

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Antivirus Pro 2011

BitDefender Antivirus Pro 2011 to potężne narzędzie, dzięki któremu możesz zapewnić swojemu systemowi operacyjnemu całkowite bezpieczeństwo. Działa ono cały czas w tle, na bieżąco sprawdzając wszystkie ewentualne zagrożenia, zaś w jego skład wchodzi kilka użytecznych, wyspecjalizowanych aplikacji. Nie ma wersji BitDefender Antivirus za darmo, jednak można pobrać z tej strony wersję testową, która pozwala na używanie programu przez ograniczony czas. A czy warto ją ściągnąć?

Download BitDefender Antivirus pozwoli na przetestowanie skutecznego modułu skanującego, modułu ochrony w czasie rzeczywistym oraz modułu kwarantanny. Aplikacja jest bardzo łatwa i skuteczna w obsłudze, a ponieważ mamy wersję polską, nikt nie będzie miał problemów z konfiguracją czy też ustawieniem najwygodniejszych dla siebie opcji. Pobierz zatem BitDefender Antivirus i zobacz samemu, jak sprawuje się w praktyce.

Jedną z ciekawszych opcji jest planowe skanowanie. Można ustawić częstotliwość sprawdzania systemu – na przykład raz na 4 dni – dzięki czemu mamy cały czas „pilnowany” system operacyjny. Aplikacja sama dokonuje skanowania, a użytkownik dostaje raport końcowy. Znajdujący się na tej stronie BitDefender Antivirus do pobrania skanuje też przychodzące e-maile, dzięki czemu mamy pewność, że żaden szkodliwy spam nie dostanie się do komputera.

Wszelkie uaktualnienia BitDefender Antivirus są za free. Dlatego też wystarczy raz nabyć program, aby mieć cały czas najnowocześniejsza ochronę. A ponieważ bezpieczeństwo systemu operacyjnego i danych na twardym dysku to rzeczy niezwykle istotne, warto zastanowić się nad zakupem pełnej wersji programu. Polecamy więc najpierw darmowe jego sprawdzenie!

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Antivirus Pro 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie