Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Antivirus 2010

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: BitDefender
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2728

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Antivirus 2010

BitDefender Antivirus 2010 to program oferujący wszechstronną ochronę przeciw wirusom, programom szpiegujących, atakom phishing (wyłudzanie poufnych informacji) bez obciążania systemu. Program posiada aż dwie technologie chroniące komputer prze odnowami zagrożeniami. BitDefender Antivirus 2010, jak inne programy antywirusowe, skanuje przeglądane strony internetowe, e-maile oraz wiadomości i pliki przesyłane przez komunikatory. BitDefender Antivirus 2010 działa całkowicie po polsku. Jeśli chcesz dobrze zabezpieczyć komputer wybierz BitDefender Antivirus 2010 – ściągnij wersję ewaluacyjną klikając na zielny przycisk pod tekstem.

BitDefender Antivirus 2010 posiada kilka opcji niespotykanych w innych programach antywirusowych. Program szyfruje wiadomości przesyłane komunikatorami Yahoo Messenger 8.5 oraz Windows Live Messenger 8, przez co użytkownik ma zawsze pewność, że jego rozmowy nie są monitorowane. BitDefender Antivirus 2010 pilnuje, aby poufne informacji nie wyciekły przez wiadomości e-mail, wiadomości komunikatora oraz dane wpisywane w przeglądarce. Program można nastawić na tryb pracy na laptopie, który przedłuża działanie baterii.

BitDefender Antivirus 2010, najnowszy z rodziny programów antywirusowych firmy BitDefender oferuje kilka nowości. BitDefender Antivirus 2010 oferuje większą szybkość działania dzięki pominięciu w czasie skanowania bezpiecznych plików. Nowy BitDefender Antivirus 2010 posiada ulepszona ochronę przed włamania do komputera. Program rozpoznaje i bloku wszystkie nieautoryzowane próby zmiany plików systemowych lub wpisów rejestru. Nowy BitDefender Antivirus skanuje komputer bez przerwy, aby uchronić go przed atakami uśpionych wirusów. Również interfejs programu optymalnie przystosowuje się do potrzeb użytkownika – można, na przykład, ustawić profil rodzica lub profil gracza (obniżone obciążenie systemu i zawieszenie powiadomień zagrożeniach). Program pozwala wybrać między jednym z trzech modułów użytkownika: Nowicjusz, Średniozaawansowany lub Ekspert. BitDefender Antivirus 2010 pobierz już teraz.

Na szczególną uwagę zasługuje pomoc oferowana przez BitDefender Antivirus 2010. BitDefender Antivirus 2010 został wyposażony w ulepszoną pomoc. Teraz w programie wbudowane są nie tylko pliki pomocy i odpowiedzi na często zadawane pytania ale także formularz zgłoszeniowy, przez który można skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną. BitDefender Antivirus 2010 oferuje za darmo pełną pomoc techniczną przez cały okres trwania umowy licencyjnej. Na stronie oficjalnej programu BitDefender Antivirus 2010 możliwy jest download dwóch (pełnej i skróconej) instrukcji obsługi BitDefender Antivirus 2010 za free w języku angielskim (www.bitdefender.com).

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 800MHz, RAM: 512 MB na Windows XP oraz 1 GB na Windows Vista i Windows 7, 450 MB wolnego miejsca na dysku.

Wymagania systemowe
Oficjalnie potwierdzono kompatybilność BitDefender Antivirus 2010 z Windows 7. Ponadto BitDefender Antivirus 2010 działa na Windows XP SP2 oraz Windows Vista. Do tego BitDefender Antivirus 2010 współpracuje z następującymi programami (wersje minimalne): Internet Explorer 7, Yahoo Messenger 8.5, Windows Live Messenger 8, Firefox 2.5, Thunderbird 2.0.0.17, Outlook 2000, 2003, 2007, Outlook Express, Windows Mail.

Licencja
BitDefender Antivirus 2010 jest trial. Program działa 30 dni od chwili zainstalowania. Po wygaśnięciu wersji ewaluacyjnej należy wykupić kod rejestracyjny. Kupując kod rejestracyjny na stronie oficjalnej zapłacimy 85,56PLN. Umowa licencyjna trwa rok i obejmuje trzy stanowiska pracy. Transakcja obejmuje wysłanie kodu, który należy wpisać w programie. Dodatkowo, można zamówić płytę CD za 31.42PLN z kopią programu. BitDefender Antivirus 2010 nie jest freeware i za darmo można go używać tylko miesiąc.

Wersję ewaluacyjną BitDefender Antivirus 2010 w wersji pl możesz pobrać już teraz. Nie potrzebne jest do BitDefender Antivirus 2010 osobne spolszczenie. BitDefender Antivirus 2010 jest do pobrania z naszego serwisu z działu Bezpieczeństwo, gdzie znajdziesz inne programy antywirusowe.

Podobne Programy antywirusowe

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Antivirus 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie