Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Antivirus 2009

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 72.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 489

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Antivirus 2009

BitDefender Antivirus to program antywirusowy charakteryzujący się prostą obsługą oraz niskimi wymagania sprzętowymi.

Dzięki temu można korzystać z niego nawet na starszych maszynach. Aplikacja rozwijana przez firmę SOFTWIN daje użytkownikowi wyspecjalizowane moduły, które zapewniają wszechstronną ochronę.

Program wyposażony jest w monitor plików, rejestru i ruchu internetowego. Ciekawą funkcją jest "blokowanie zachowawcze" - daje ona użytkownikowi możliwość decydowania, które aplikacje mogą dokonywać zmian w rejestrze systemowym.

W skład aplikacji wchodzą następujące moduły:

Skanowanie (certyfikowanie jądro skanujące), ochrona (zabezpieczenie komputera w czasie rzeczywistym), uaktualnienia (automatyczne aktualizacje sygnatur oraz aplikacji), kwarantanna (zabezpieczenie podejrzanych i zainfekowanych plików), terminarz (możliwość zaplanowania skanowania w określonych odstępach czasowych).

Program nie ma wygórowanych wymagań systemowych: procesor 800 MHz, 512MB pamięci RAM, 60MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Podobne Programy antywirusowe

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Antivirus 2009Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie