Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Antivirus 2009

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 72.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 493

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Antivirus 2009

BitDefender Antivirus to program antywirusowy charakteryzujący się prostą obsługą oraz niskimi wymagania sprzętowymi.

Dzięki temu można korzystać z niego nawet na starszych maszynach. Aplikacja rozwijana przez firmę SOFTWIN daje użytkownikowi wyspecjalizowane moduły, które zapewniają wszechstronną ochronę.

Program wyposażony jest w monitor plików, rejestru i ruchu internetowego. Ciekawą funkcją jest "blokowanie zachowawcze" - daje ona użytkownikowi możliwość decydowania, które aplikacje mogą dokonywać zmian w rejestrze systemowym.

W skład aplikacji wchodzą następujące moduły:

Skanowanie (certyfikowanie jądro skanujące), ochrona (zabezpieczenie komputera w czasie rzeczywistym), uaktualnienia (automatyczne aktualizacje sygnatur oraz aplikacji), kwarantanna (zabezpieczenie podejrzanych i zainfekowanych plików), terminarz (możliwość zaplanowania skanowania w określonych odstępach czasowych).

Program nie ma wygórowanych wymagań systemowych: procesor 800 MHz, 512MB pamięci RAM, 60MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Podobne Programy antywirusowe

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Antivirus 2009Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie