Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.14

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: BitDefender
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Rozmiar: 0,15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 259

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.14

Jednym z najpopularniejszych, darmowych programów antywirusowych bez wątpienia jest Bitdefender Antivirus Free Edition. Działa on w oparciu to technologię chmury, dzięki czemu nie obciąża systemu, a jednocześnie zapewnia pełną ochronę przed wirusami. Nie oznacza to jednak, że w trybie offline program jest nieaktywny - przeszukuje wtedy zapisane lokalnie na dysku twardym bazy sygnatur. Co ważne, dzięki zaimplementowanej technologii Early Boot Scanning, program na bieżąco skanuje system operacyjne podczas, gdy ten jest uruchamiany.

Bitdefender Antivirus Free Edition w obsłudze jest niezwykle prosty i praktycznie nie wymaga ingerencji uzytkownika.
Program doskonale nadaje się do ochrony zarówno przed groźnymi wirusami atakujacymi poprzez sieć Internet, jak i nieco mniejszymi robakami, które znaleźć możemy na nośnikach zewnętrznych (płyty CD/DVD, pamięci przenośne, karty pamięci).

Podobne Programy antywirusowe

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie