Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.14

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: BitDefender
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Rozmiar: 0,15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 262

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.14

Jednym z najpopularniejszych, darmowych programów antywirusowych bez wątpienia jest Bitdefender Antivirus Free Edition. Działa on w oparciu to technologię chmury, dzięki czemu nie obciąża systemu, a jednocześnie zapewnia pełną ochronę przed wirusami. Nie oznacza to jednak, że w trybie offline program jest nieaktywny - przeszukuje wtedy zapisane lokalnie na dysku twardym bazy sygnatur. Co ważne, dzięki zaimplementowanej technologii Early Boot Scanning, program na bieżąco skanuje system operacyjne podczas, gdy ten jest uruchamiany.

Bitdefender Antivirus Free Edition w obsłudze jest niezwykle prosty i praktycznie nie wymaga ingerencji uzytkownika.
Program doskonale nadaje się do ochrony zarówno przed groźnymi wirusami atakujacymi poprzez sieć Internet, jak i nieco mniejszymi robakami, które znaleźć możemy na nośnikach zewnętrznych (płyty CD/DVD, pamięci przenośne, karty pamięci).

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie