Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avira AntiVir Personal 9.0.0.394

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Avira
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 28,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 19013

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avira AntiVir Personal 9.0.0.394


Avira Antivir to znana i dośc popularna seria programów antywirusowych. Najnowsza wersja to Avira Antivir Personal 9. Jeśli chcesz wypróbować wszechstronne możliwości tego programu, nic prostszego. Avira Antivirys jest dostępna za darmo w każdej chwili.

Download Avira sprawi, że Twój komputer będzie naprawdę chroniony przez zagrożeniami płynącymi z używania sieci. Aplikacja ta doskonale rozpoznaje szkodliwe oprogramowanie i blokuje jego ingerencję w system operacyjny. Dostępny za darmo Avira Antivir 9 to skuteczna broń przeciw wszelkiej maści trojanom, wirusom, robakom oraz podobnym szkodnikom. Free download programu Avira pozwoli Ci na przetestowanie go w praktyce.

Darmowy Avira Antivir 9 zalicza się do najbardziej „markowych” programów dbających o bezpieczeństwo komputera. Dlaczego? Pośród wielu atutów można wymienić potężną bazę rozpoznającą zagrożenia. Kolejny – pracujący w tle program nie wpływa na szybkość działania systemu operacyjnego. Avira Antivir 9 jest freeware – możesz używać programu w domu, jednakże zabronione jest wykorzystywanie go dla celów komercyjnych. Jeśli więc  myślisz o zastosowaniu go w firmie, zapoznaj się z płatną wersją programu (Pro), która posiada dodatkowe funkcje (między innymi skanowanie poczty przychodzącej, która to opcja nie jest możliwa w darmowej wersji).

Nie jest dostępna Avira Antivir 9 po polsku, jednak do używania tego programu nie potrzeba Ci jakiejś głębszej znajomości języka obcego. Możesz jednak popatrzeć, czy w sieci nie ma jakiegoś spolszczenia, zmieniającego oryginalny program w Avira Antivir 9 pl. Nim jednak to zrobisz, pobierz najpierw Avira Antivir 9 w pełnej wersji i zapoznaj się z nimi – naprawdę warto.

Avira Antivir 9 antywirus przeznaczony jest zarówno na Windows, jak i na UNIX. Oznacza to, że z programu Avira Antivir 9 skorzystasz na Mac, możliwe jest także używanie programu Avira na Linux Ubuntu. Jeśli chodzi o systemy operacyjne Microsoftu, bez problemu uruchomisz Avira Antivir 9 na XP. Program jest także przystosowany pod najnowsze systemy operacyjne. Doskonale spisuje się Avira Antivir 9 na Vista, nie ma również problemu z Avira na Windows 7.

Download Avira Antivir rekomendowany jest dla każdego, kto często korzysta z sieci. Możesz zapoznać się z opiniami użytkowników tego programu na jego temat. Jeśli będziesz szukać informacji na ten temat, wpisuj starannie nazwę programu do wyszukiwarki, bowiem często wpisywane niepoprawne frazy to: avira antyvir, Avira Antivir 2009 czy nawet Avira Antivir 2010.

Pełna wersja Avira Antivir 9 pozwoli Ci na bezpieczne odwiedzanie stron w sieci. Planowana jest wersja Avira mobile, chroniąca również telefony komórkowe. Oczywiście będzie to wersja Avira Antivir za free.

Program aktualizuje się samoczynnie. Możesz więc być pewien o uaktualnienia bazy wirusów, a także najnowsze patche Avira. Bezpieczeństwo w sieci jest rzeczą bezcenną, dlatego tym bardziej warto docenić fakt, że producent udostępnił tą aplikację za darmo. Jeśli więc szukasz dobrej ochrony dla codziennego stosowania, ciężko będzie odnaleźć coś równie dobrego jak ten program.

Aplikacja Avira Antivir jest polecana przez wiele branżowych magazynów i portali, zajmujących się profesjonalną oceną oprogramowania na komputery. Zaufaj ekspertom i przetestuj ten program!

Podobne Programy antywirusowe

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avira AntiVir Personal 9.0.0.394

dodał: ~jurek , 15.08.2009

jest naprawde swietny

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie