Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG LinkScanner 2014

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVG Technologies
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 06.04.2013
Data modyfikacji: 07.01.2014
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 206

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis AVG LinkScanner 2014

LinkScanner powstało jako część dużego, antywirusowego programu AVG Anti-Virus, jednak ten oddzielny produkt skierowany jest do użytkowników szukających zabezpieczenia przed podstawowymi zagrożeniami.


Program czuwa nad użytkownikiem dokładnie skanując zawartość danych znajdujących się pod linkiem bądź adresem strony internetowej wypisanym w wyszukiwarkę. Jeśli LinkScanner znajdzie takowe zagrożenie, powstrzymuje użytkownika przed pobraniem tej strony. Ponad to program samodzielnie sprawdza nasze wyniki w popularnych wyszukiwarkach (Yahoo, Google). Skanuje również wszystkie zakładki oraz adresy stron internetowych zawarte w treści wiadomości e-mail wysłanych do użytkownika..

Podobne Programy antywirusowe

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG LinkScanner 2014Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie