Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Internet Security 8.0.199a1387

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVG Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 66,38 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1288

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVG Internet Security 8.0.199a1387

Technologia antywirusowa, antyspywarowa, antyspamowa i firewall są połączone z systemem aktualizacji, jednocześnie w małym stopniu obciążają system.

Pakiet zawiera centralne sterowanie, co daje możliwość zlanej instalacji, aktualizacji o zdalnego zarządzania każdymi stacjami oraz serwerami w sieci.
Interfejs jest w języku polskim. Aplikacja posiada potrzebne do dobrego funkcjonowania systemu moduły. Centrum kontrolne posiada skaner antywirusowy, moduł antyszpiegowski, zaporę sieciową, filtr niechcianej poczty elektronicznej, harmonogram zadań, skaner poczty elektronicznej, menadżer aktualizacji, kwarantannę wirusów.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Internet Security 8.0.199a1387Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie