Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Internet Security 13.1

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVG Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 133 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 139

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVG Internet Security 13.1

AVG Internet Security to pełen pakiet zabezpieczeń dla twojego komputera (chroni przed złośliwym oprogramowaniem, spamem czy atakami z sieci). Dodatkowo przyjazny interfejs i wiele użytecznych funkcji, czyni z tego programu naprawdę niezbędne narzędzie. Wersja testowa umożliwia na korzystanie z programu przez 30 dni.

Poniżej lista najważniejszych nowości z wersji 2013:
- nowy, ulepszony interfejs, zapewniający łatwy dostep do najwazniejszych funkcji programu. Dostosowano go również to nowych, coraz popularniejszych ekranów dotykowych wykorzystywanych przez system operacyjny Windows 8. 
- mniejszony aż 1/4 czas rozruchu oraz przyspieszony o 1/3 czas skanowania. 
- tryb Turbo Scan znacznie skracający czas potrzebny do zakończenia procesu skanowania komputera.
- nowy, ulepszony firewall, który dodatkowo może pochwalić się prostym w obsłudze interfejsem szerokim zakresem konfiguracji. 
- udoskonalona zapora przed atakami poprzez sieci bezprzewodowe.

Podobne Programy antywirusowe

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Internet Security 13.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie