Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Internet Security 13.1

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVG Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 133 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 135

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVG Internet Security 13.1

AVG Internet Security to pełen pakiet zabezpieczeń dla twojego komputera (chroni przed złośliwym oprogramowaniem, spamem czy atakami z sieci). Dodatkowo przyjazny interfejs i wiele użytecznych funkcji, czyni z tego programu naprawdę niezbędne narzędzie. Wersja testowa umożliwia na korzystanie z programu przez 30 dni.

Poniżej lista najważniejszych nowości z wersji 2013:
- nowy, ulepszony interfejs, zapewniający łatwy dostep do najwazniejszych funkcji programu. Dostosowano go również to nowych, coraz popularniejszych ekranów dotykowych wykorzystywanych przez system operacyjny Windows 8. 
- mniejszony aż 1/4 czas rozruchu oraz przyspieszony o 1/3 czas skanowania. 
- tryb Turbo Scan znacznie skracający czas potrzebny do zakończenia procesu skanowania komputera.
- nowy, ulepszony firewall, który dodatkowo może pochwalić się prostym w obsłudze interfejsem szerokim zakresem konfiguracji. 
- udoskonalona zapora przed atakami poprzez sieci bezprzewodowe.

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Internet Security 13.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie