Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Antivirus 9.0 Home Edition

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVG Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1093

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVG Antivirus 9.0 Home Edition

­Niezależnie od tego czy używasz komputera do pracy, rozrywki czy zakupów online potrzebny ci jest program antywirusoyw. AVG Antivirus 9.0, podobnie jak wszystkie wiodące programy antywirusowe, skupia się nie tylko na ochronie przed niebezpiecznymi programami ale także broni komputer prz­ez zagrożeniami płynącymi z internetu. AVG Antivirus 9.0 działa po polsku oraz w dwudziestu innych językach. Dzięki najnowszym rozwiązaniom program AVG Antivirus 9.0 nie wpływa na pracę komputera a przejrzysty interfejs sprawi, że konfiguracja zajmuje ci zaledwie kilka chwil. Program antywirusowy potrzebny jest na każdym komputerze – sprawdź AVG Antivirus 9.0 i ściągnij teraz klikając na zielny przycisk pod tekstem.

Program AVG Antivirus 9.0 chroni komputer w czasie odwiedzania stron internetowych. Unikatowy składnik LinkScanner Active Surf-Shield zapobiega otwarciu witryn zawierających szkodliwe oprogramowanie. LinkScanner Search-Shield sprawdza strony jeszcze zanim klikniesz na link, przez co masz absolutną pewność, że nie wejdziesz na zainfekowaną witrynę. Używając funkcji Web Shield program skanuje zdjęcia i inne pliki wymieniane za pośrednictwem komunikatorów i sieci społecznościowych oraz wszystkie pliki ściągane na dysk komputera przez internet. Skanowane są również wiadomości poczty elektronicznej i wszystkie załączniki. AVG Antivirus 9.0 posiada moduł chroniący przed phishingiem (wyłudzeniem tajnych danych osobowych). Moduł ten sprawdza strony internetowe w celu ustalenia, czy nie służą do dokonywania oszustw. Wypróbuj AVG Antivirus 9.0 za free.

Komputer jest zawsze chroniony, bez względu czy pracujesz podłączony do internetu czy offline. AVG Antivirus 9.0 blokuje wirusy, robaki lub trojany przed dostaniem się na dysk komputera. Funkcja Anti-Spyware nie pozwala programom szpiegującym i reklamowym śledzenia czynności, jakie wykonuje na komputerze użytkownik. Dzięki ochronie Anti-Rootkit nie stracisz kontroli nad swoim systemem. Specjalnie dla graczy dodano tryb gry, który nie zakłóca rozgrywek oraz nie przeprowadza skanowania w czasie gry. Menedżer aktualizacji zapewnia, że AVG Antivirus 9.0 systematycznie przeprowadza download najnowszych sygnatur baz wirusów, dzięki czemu komputer jest chroniony przed najnowszymi zagrożeniami. Przez cały czas trwania licencji użytkownik może skorzystać z pomocy technicznej producenta za free. AVG Antivirus 9.0 – pobierz go i ochroń swój komputer.

Licencja i cena

Na tej stronie możesz bezpłatnie pobrać AVG Antivirus 9.0 jednak od freeware różni się czasem działania. AVG Antivirus 9.0 to trial ponieważ możesz go używać bezpłatnie 30 dni a następnie odinstalować go lub wykupić licencję. Najnowszy AVG Antivirus 9.0 ma kilka wariantów cenowych. Jednostanowiskowa licencja na jeden rok kosztuje 114,95 pln, natomiast zakupienie licencji na dwa lata z góry to koszt 170,95 PLN. Można dowolnie ustawiać cenę AVG Antivirus 9.0 w zależności od długości licencji i ilości stanowisk a cena korzystnie spada przy wykupieniu szerszej opcji.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, z jakimi kompatybilny jest AVG Anti-Virus 9.0 to Windows 7 (x32 i x64), MS Windows 2000, MS Windows XP (x32 i x64), MS Windows Vista (x32 i x64). Nie musisz szukać dla AVG Antivirus 9.0 osobnego pliku spolszczenie – program działa całkowicie po polsku. AVG Antivirus 9.0 w wersji pl działa od chwili instalacji, bez konieczności instalacji spoleszczenia.

Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor Intel Pentium 1.5 GHz lub szybszy, 512 MB pamięci RAM, 350 MB wolnego miejsca na dysku twardym, przeglądarka internetowa (Microsoft Internet Explorer lub Mozilla Firefox).

Przetestuj AVG Antivirus 9.0 za darmo przez miesiąc. Oprócz AVG Antivirus 9.0, do pobrania na naszej stronie AVG Internet Security 9.0. Odwiedż nasz dział Bezpieczeństwo, gdzie znajdziesz dziesiątki najnowszych programów antywirusowych.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaVir 2011 Home Protection

  ArcaVir 2011 Antivirus Protection to najnowszy produkt warszawskiej firmy ArcaBit.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Antivirus 9.0 Home EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie