Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Anti-Virus Free Edition 2013

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVG Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.10.2010
Data modyfikacji: 16.10.2012
Rozmiar: 117 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 35015

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVG Anti-Virus Free Edition 2013

AVG Anti-Virus Free Edition 2013 to darmowy program antywirusowy stworzony przez firmę specjalizującą się w oprogramowaniu zabezpieczającym system przed złośliwymi atakami z sieci. Aplikacja ta jest całkowicie darmowa i można z niej korzystać bez żadnych opłat. Ponieważ jest to wersja AV pl, polecamy wypróbować w praktyce jej działanie.

Aplikacja działa w czasie rzeczywistym, na bieżąco skanując odwiedzane strony i wyszukując na nich zagrożenia. Autorski skaner dba o to, by żaden niepożądany element nie dostał się do naszego systemu operacyjnego. Dodatkowo jest tu nacisk na ochronę podczas używania sieci społecznościowych, jak MySpace czy Facebook – wszystkie linki na tych stronach sprawdzane są pod kątem zagrożenia. Skaner pracuje podczas przerw w pracy użytkownika, a gdy robi on coś na komputerze, przełączany jest w niski priorytet. Niewątpliwą zaletą staje się też częsta aktualizacja bazy wirusów, dzięki której wszystkie nowe szkodniki bardzo łatwo zidentyfikować – a prze to wyeliminować.

Trzeba jednak zaznaczyć, że wielu użytkowników ma z tą aplikacją problemy. Jedni twierdzą, że spowalnia ona działanie systemu, inni – że nawet nie odczuwa się działania programu. Jak jest naprawdę? Download AVG Anti-Virus pozwoli się o tym przekonać osobiście. Trzeba dodać, że mamy tu także inteligentne skanowanie, które sprawdza podejrzane pliki w internetowej bazie danych.

Dla wygody użytkownika w edycji programu na rok 2013 dodano nowy gadżet, który można umieścić na pulpicie. Dzięki temu użytkownik ma łatwy i szybki dostęp do aplikacji. Tyczy się to tylko systemów Vista i Windows 7 – na XP nie ma takie opcji. Ściągając program zyskujemy także jednorazowy dostęp do jego funkcji PC Analyzer, która zajmuje się sprawdzaniem rejestru w celu znalezienia resztek odinstalowanych programów oraz błędnych wpisów.

Czy warto pobrać AVG Anti-Virus Free Edition 2012? Może być to dobra alternatywa dla drogich programów, jednak jeszcze raz wypada podkreślić, że opinie o aplikacji są różne. Dlatego też decyzję tą pozostawiamy użytkownikom. Jako że pobranie aplikacji nic nie kosztuje, można ją potem bez żalu odinstalować.

­Certyfikat___pl

Podobne Programy antywirusowe

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Anti-Virus Free Edition 2013

dodał: ~jak to pobrac mam problem , 20.12.2011

mam problem nie wiem gdzie trzeba wpisac te hasło

dodał: ~Ana , 17.07.2011

Jak dla mnie to jeden z najlepszych antywirusów jakie miałam lub mam okazje użytkować. Do tej pory moim nr 1 był program McAfee. Użytkowałam go przez ostatnie 4 lata i nigdy mnie nie zawiódł. Ala przyszedł czas na zmiany nie z mojej woli, więc mam ten program od około 0,5 roku i również jest w porządku.\nPolecam zainteresowanym.

dodał: ~kasiula , 11.04.2011

dla mnie jest fajowski

dodał: ~Josi , 17.11.2010

nie jest zły, nie zamula jak aż tak bardzo no i za free

dodał: ~polak , 02.11.2010

dobre to ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie