Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Anti-Virus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVG Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 3,71 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2316

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVG Anti-Virus 2012

Jest to płatna odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

Aplikacja zawiera w sobie skaner, filtr poczty oraz harmonogram skanowania komputera. Program w sposób automatyczny podejmuje działania w chwili wykrycia wirusa, baza wirusów również aktualizowana jest automatycznie. Program został wyprodukowany przez czeską firmę AVG. Poniżej dostępna jest wersja trial, która umożliwia nam testowanie aplikacji przez 30 dni.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Anti-Virus 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie