Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avast! Free Antivirus 7 7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ALWIL Software a.s.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.01.2010
Data modyfikacji: 24.10.2012
Rozmiar: 92,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 175073

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis avast! Free Antivirus 7 7

Avast! free antivirus jest darmowym programem antywirusowym efektywnie chroniącym przed wszelkimi zagrożeniami. Avast! za darmo można stosować jedynie w przypadku niekomercyjnego użytku domowego. Ciekawą funkcją, jak na programy antywirusowe, jest możliwość zmiany skórek Avast! 7- skins do pobrania za darmo ze strony avast.com. W chwili obecnej, kilka dni po premierze, program działa tylko w wersji angielskiej i francuskiej. Menu Avast! 7 po polsku pojawi się już wkrótce. W tym miejscu dostępny jest Avast! 5 download w wersji angielskiej. Pobierz darmowy Avast! i przekonaj się o jego skuteczności.

Najnowszy Avast! posiada ulepszony mechanizm wykrywania wirusów i programów spyware. Skanowanie w czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie czynności wykonywane przez system, rozpoznaje ślady podejrzanych aktywności i potrafi je unieszkodliwić zanim wyrządzą szkodę w komputerze. Dane pobierane od użytkowników pozwalają na bieżąco rozwijać i udoskonalać ochronę antywirusową. Avast! free antivirus 7 pozwala skanować komputer przed startem systemu i unieszkodliwiać wirusy zanim jeszcze będą miały okazję zacząć działać (opcja dostępna w systemach 32bitowych). Innymi trybami skanowania w Awast są: skanowanie z linii komend, skanowanie w czasie hibernacji komputera,  skanowanie planowane i na żądanie. Avast! oferuje do pobrania wyczerpujące podręczniki obsługi – przejdź do działu dokumentacji (avast.com/download-documentation) Avast! 5 i pobierz za darmo.

Avast! 5 to darmowy program chroniący w czasie rzeczywistym poprzez skanowanie wszystkich procesów zachodzących w komputerze. Avast! free antivirus stosuje kilka tarcz ochrony antywirusowej. Tarcza behawioralna bada procesy zachodzące w plikach, rejestrze oraz sieci i blokuje podejrzane działania. Pułapki  Honeypots identyfikują podejrzane pliki i oddają je do analizy. Odpowiednie mechanizmy skanują otwarte pliki, przychodzącą i wychodzącą pocztę elektroniczną, pliki używane przez przeglądarkę internetową, programy peer-to-peer (w tym: Ares, Azureus, BearShare, BitTorrent, BitComet, BitLord, eDonkey, eMule, iMesh, Kazaa, LimeWire, Morpheus, uTorrent, Vuze i inne), komunikatory (w tym Gadu-Gadu, Google Talk, ICQ, Miranda, MSN, Skype, Tlen i inne) oraz wirusy sieciowe.

Avast! 5 free antivirus posiada kilka nowości. Pierwszą z nich jest emulator kodu. Uruchamia od podejrzany program w wirtualnym środowisku i sprawdza czy zachowanie badanego programu jest szkodliwe. Nowy silnik heurystyczny został zaprojektowany tak, aby wykrywać procesy malware nie będące w bazach definicji wirusów. Avast odnajduje także wszystkie potencjalnie groźne procesy, takie jak zdalne narzędzia administratora czy keyloggery. Najnowszy program antywirus Avast! stosuje listę zaufanych programów – w czasie kolejnych skanowań opuszcza niezmienione pliki, co bardzo skraca każdy proces. Avast! przeprowadza stały download najnowszych definicji wirusów. Sprawdź Avast! 7 -  pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
Avast! 7 to freeware i może być używany bez żadnych opłat jedynie przez użytkowników niekomercyjnych. Dla odbiorców komercyjnych przygotowano rozszerzoną wersje programu Avast! Professional Edition.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi jest kompatybilny Avast! 5 to: XP, Vista i 7. Avast! 7 obsługuje Windows 7, Vista oraz XP w wersjach 32- i 64-bit. Avast! 7 w wersji pl nie jest na razie dostępny.

Wymagania sprzętowe
Aby Avast! 7 antywirus działał sprawnie potrzebne są: procesor Pentium 3, 128 MB RAM, 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym.
Avast to antywirus darmowy i skuteczny. Pobierz najnowszy Avast! 7 i zadbaj o bezpieczeństwo swego komputera.

Podobne Programy antywirusowe

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avast! Free Antivirus 7 7

dodał: ~anonymous , 12.02.2012

Ja się wtrącę ale używam Eset Security 4 i kompa nie muli ładnie w tle pracuje ma rozbudowanego firewolla jednak jest to pełna wersja . Teraz tylko ostatnio chyba wira pierszy raz przepuścił ;/ , Avasta nie znoszę piszczy nawet o o "groźna tapete" żart ;pp

dodał: ~mati , 05.02.2011

a na ile on jest miesiecy antywirus\n

dodał: ~mati , 05.02.2011

chyba dobry

dodał: ~h , 12.01.2011

Nie wydaje mi się żeby on tutaj miał jakiegoś ambitnego firewalla, to jest wersja darmowa więc okrojona. Jak chcesz firewalla to pobierz sobie Comodo, z tym że nie polecam na słabsze kompy z racji tego że zamula. Wygląda na to, że Avast i AVG to najlepsze darmowe antywiry bo nie zamulają kompów

dodał: ~xxx , 01.01.2011

A coś na temat firewalla??

dodał: ~INFORMATYK , 30.12.2010

PROGRAM SUPER JA GO UZYWAM OD KILKU LAT I NIE MIALEM JESZCZE Z NIM PROBLEMÓW. JEDEN Z NAJLEPSZYCH (JAK NIE NAJLEPSZY) PROGRAM FREE DO OCHRONY KOMPA. POZDRAWIAM

dodał: ~avast , 30.12.2010

spoko ten avast free

dodał: ~pijpiwobedzieszwielki , 08.12.2010

moze byc :p tak 50/50

dodał: ~czesio , 05.12.2010

niewie nikt dlaczego nie mozna sicagnac juz tego ? witryna avast jest niedostepna od conajmniej dwoch dni ;/

dodał: ~TheCpunekPL , 29.11.2010

Klucze sa na necie jak nie masz a popszednia wersja jest do kitu NIE POLECAM!!

dodał: Anita xD , 17.11.2010

zastanawiam się czy warto go ściągnąć co o tym sądzicie

dodał: ~basia , 12.09.2010

ja pobieram nowsze oprogramowanie avast bo poprzednie mnie zawiodło

dodał: ~ja , 31.08.2010

ma ktoś klucz do tego avasta\n

dodał: Ophall , 30.08.2010

Bardzo fajny. Polecam ;]

dodał: ~dabro , 16.08.2010

"pilne:zatrzymano uslugę avast program zostal zatrzymany lub jego stan jest niespójny proszę uruchomić ponownie program" co to jest? ;/ jak klikam uruchom ponownie to nie chce wykonac tej czynnosci, co jest? :(

dodał: ~ziome , 13.08.2010

spoko.. polecam;D

dodał: ~Marika , 10.08.2010

mam go ponad 7m-cy i działa bez zarzutu. polecam :)

dodał: ~danio , 29.07.2010

extra

dodał: ~Dawid ; D , 18.07.2010

Jak na razie jest git, mam go jakieś 2/3 minuty i nie narzekam xD\nładnie się ściągnął szybko się zainstalował. więc polecam ; ))

dodał: ~rey , 16.07.2010

dobry program

dodał: ~martta , 02.04.2010

Jak na razie spoko :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie