Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avast! Antivirus Pro 6.0.1367

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ALWIL Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 23.03.2010
Data modyfikacji: 30.11.2011
Rozmiar: 79,56 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5321

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Avast! Antivirus Pro 6.0.1367

Avast! Antivirus Pro 6.0.1367 to już piąta edycja bardzo popularnego programu antywirusowego, który w najnowszym wydaniu został wzbogacony o masę nowości, dzięki czemu po raz kolejny aplikacja ta skutecznie może chronić nasze komputery przed wszelakimi atakami z sieci.  Program doskonale daje sobie radę z wirusami, spyware, oraz innym złośliwym oprogramowaniem, dzięki udoskonalonemu silnikowi, który potrafi z dużą dokładnością przeszukać system w ich poszukiwaniu. Avast! Antivirus Pro 6.0.1367 to antywirus, o uniwersalnym zastosowaniu, który pozwala także na ochronę przed rootkitami, które mogę się zagnieździć, gdzieś w jądrze systemu i to jeszcze zanim wyrządzą one jakąś szkodę. avast! Pro nie jest za darmo i aby móc cieszyć się z pełni możliwości tego programu należy wykupić licencję na określony czas. Producent zadbał jednak o kieszeń użytkowników, których nie stać na avast! Pro i za free udostępnia okrojoną wersję programu, w której można znaleźć podstawowe opcje służące do ochrony komputera. Jednak tak naprawdę to tylko avast! Pro, który nie jest freeware, gwarantuje wysoką skuteczność w wykrywaniu zagrożeń. Pełna wersja avast! Pro z subskrypcją na jeden rok kosztuje zaledwie 118zł, w porównaniu z konkurencją nie jest to wcale zbyt dużo kasy. Po zakupie Avast! Antivirus Pro 6.0.1367 full, można zawsze przedłużyć jego użytkowanie na kolejne lata.

Jeśli chodzi o zmiany w najnowszej odsłonie to jest ich naprawdę sporo. Przede wszystkim dodano nowy avast! Sandbox, który pozwala na uruchomienie aplikacji najbardziej zagrożonych działaniem wirusów, takich jak przeglądarki internetowe, w bezpiecznym środowisku, dodatkowo ochranianym przez sam program. Poza tym, dzięki download avast! Pro możemy uzyskać dostęp również do nowego emulatora kodu i co bardziej ważne do nowego silnika heurystyki, który pozwala na wykrywanie złośliwego oprogramowania, zarówno tego zapisanego w formie skryptu, jak i kodu. Oczywiście twórcy programu zdecydowali się na przystosowanie aplikacji avast! Pro do pracy z Windows 7, nie zapominając przy tym jednak o posiadaczach starszych systemów ze stajni Microsoft. Możliwe jest więc korzystanie z avast! Pro pod XP i Vista. Nie ma natomiast specjalnej edycji programu avast! Pro dla Linux i Mac. Co bardzo ważne program komunikuje się z użytkownikami w języku polskim, a interfejs w porównaniu do darmowej wersji programu, lub jego wcześniejszych edycji uległ ogromnej metamorfozie i nareszcie nie przypomina czasów Win 95. avast! Pro po polsku to jeden z bardziej popularnych antywirusów, dlatego nie dziwi fakt, że nareszcie, również użytkownicy w naszym kraju mogą korzystać z avast! Pro pl.

Program chroni także użytkowników korzystających z gier, przed atakami z sieci, dzięki czemu można grać bez stresów, o to co się dzieje w tym momencie z naszym komputerem zadba specjalny skaner. Wspomniane spolszczenie avast! Pro stoi na bardzo dobrym poziomie i świadczy o tym, że twórcy doceniają nasz rynek. Oczywiście po uzyskaniu subskrypcji otwiera się przed nami download do avast! Pro za free aktualizacji, które są regularne i nie wymagają większej ingerencji użytkowników. Download aktualizacji do avast! Pro przeprowadza bowiem sam program. Wszyscy którzy chcieliby skorzystać z funkcji tego programu, maja taką możliwość, dzięki wersji trial Avast! Antivirus Pro 6.0.1367 do pobrania z naszej strony. Pozwala ona na ograniczone limitem czasowym korzystanie z możliwości tej aplikacji i ich przetestowanie. Pobierz avast! Pro i sprawdź sam jak doskonały jest to program antywirusowy i na koniec pamiętaj o poprawnym zapisie jego nazwy i nie myleniu jej z awast, bądź avast1. ­ Najnowsza wersja darmowego oprogramowania antywirusowego wydanego przez firmę AL­WIL Software dostępnej jest tutaj: Avast
­­

Podobne Programy antywirusowe

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avast! Antivirus Pro 6.0.1367Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie