Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avast 7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Data modyfikacji: 27.02.2012
Rozmiar: 71.45 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 269864

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avast 7

Avast 7 to najnowsza odsłona cieszącego się duża popularnością programu antywirusowego. Jakie nowości pojawiają się w tej edycji? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na AutoSandbox, czyli mechanizm służący do uruchamiania podejrzanych elementów i aplikacji w wirtualnej „piaskownicy”. Jeśli więc program jest szkodliwy, nie uszkodzi systemu operacyjnego, bowiem znajduje się poza nim. W darmowym Avast 7 dodano też Script Shield oraz Web Rep – plugin służący ocenie odwiedzanych stron sieciowych. Jako że download najnowszej edycji tego antywirusa jest możliwy z tej właśnie strony, radzimy pobrać go i samemu spróbować wszystkich możliwości aplikacji.

Możemy więc spodziewać się, że podrgam jest maksymalnie wygodny. Nowością jest gadżet na pulpit. Program jest przystosowany do najnowszych technologii i systemów operacyjnych, można więc używać Avast na Windows 7 w obu wydaniach – 32 i 64-bit. Wszystkie poprzednie wydania programu były dostępne po polsku i teraz jest nie inaczej. Dzięki edycji Avast pl mogą konfigurować ten program osoby nie znające żadnego języka obcego.

Download programu jest możliwy z tej właśnie strony. Polecamy go każdemu, kto tylko szuka solidnego antywirusa do zapewnienia bezpieczeństwa swojemu systemowi operacyjnemu. Jeśli jesteś taką osobą, pobierz Avast 7 z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, dzięki aplikacji można pracować bezpiecznie z Internetem i ściąganymi z niego programami. Avast pracuje w czasie rzeczywistym i jest często aktualizowany, dzięki czemu mamy obronę przed najnowszymi zagrożeniami. 

Podobne Programy antywirusowe

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avast 7

dodał: ~Józef , 21.05.2012

poprzedni avast dobrze mi działał.Jak minął termin zainstalowania i go reaktywowałem mam problemy z pocztą.\nNie pobiera przysłanych zdjęć a pojawia się napis "bieżące ustawienie zabezpieczeń nie pozwala na pobranie tego pliku.

dodał: ~Początkujący , 12.03.2012

Aby jakiś anty-wirek dobrze działał to trzeba go zainstalować na "czystym systemie" (bez wirusów, trojanów, itd.) najlepiej zaraz po instalacji systemu.\nU mnie Awast na XP śmiga bardzo ładnie.

dodał: ~marek , 08.03.2012

bo masz trojana

dodał: ~roman , 07.03.2012

Ja mam ten program 6 miesięcy, i jest OK właśnie czytam te problemy które macie .moim zdaniem już większości z was jest komputer jest zawirusowany i dlatego są takie problemy

dodał: ~mati , 25.02.2012

jak uruchomić jakiegoś anty-wira ?

dodał: ~Boromolus , 06.01.2012

Podczas skanowania wyskakuje mi BSOD - podczas uruchamiania sie win inny BSOD - musialem odinstalowac w trybie awaryjnym - a poprzednia wersja smigala mi ladnie...

dodał: ~Geralt , 06.01.2012

ludzie, nie pobierajcie tego, tak spowalnia system, że szkoda gadac..

dodał: ~kika , 31.12.2011

Atrapa i tyle w temacie.

dodał: ~stedis , 08.12.2011

Ja też nie mogę ściągnąć żadnego darmowego antywirusa. Po prostu nie ładuje mi się strona. Nie tylko Avast-nawet strony z innymi darmowymi okresowo programami nie chcą się otworzyć.

dodał: ~silezin46 , 09.11.2011

Nie mogę zainstalować tego programu, dlaczego?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie