Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avast 7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Data modyfikacji: 27.02.2012
Rozmiar: 71.45 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 269892

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avast 7

Avast 7 to najnowsza odsłona cieszącego się duża popularnością programu antywirusowego. Jakie nowości pojawiają się w tej edycji? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na AutoSandbox, czyli mechanizm służący do uruchamiania podejrzanych elementów i aplikacji w wirtualnej „piaskownicy”. Jeśli więc program jest szkodliwy, nie uszkodzi systemu operacyjnego, bowiem znajduje się poza nim. W darmowym Avast 7 dodano też Script Shield oraz Web Rep – plugin służący ocenie odwiedzanych stron sieciowych. Jako że download najnowszej edycji tego antywirusa jest możliwy z tej właśnie strony, radzimy pobrać go i samemu spróbować wszystkich możliwości aplikacji.

Możemy więc spodziewać się, że podrgam jest maksymalnie wygodny. Nowością jest gadżet na pulpit. Program jest przystosowany do najnowszych technologii i systemów operacyjnych, można więc używać Avast na Windows 7 w obu wydaniach – 32 i 64-bit. Wszystkie poprzednie wydania programu były dostępne po polsku i teraz jest nie inaczej. Dzięki edycji Avast pl mogą konfigurować ten program osoby nie znające żadnego języka obcego.

Download programu jest możliwy z tej właśnie strony. Polecamy go każdemu, kto tylko szuka solidnego antywirusa do zapewnienia bezpieczeństwa swojemu systemowi operacyjnemu. Jeśli jesteś taką osobą, pobierz Avast 7 z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, dzięki aplikacji można pracować bezpiecznie z Internetem i ściąganymi z niego programami. Avast pracuje w czasie rzeczywistym i jest często aktualizowany, dzięki czemu mamy obronę przed najnowszymi zagrożeniami. 

Podobne Programy antywirusowe

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avast 7

dodał: ~Józef , 21.05.2012

poprzedni avast dobrze mi działał.Jak minął termin zainstalowania i go reaktywowałem mam problemy z pocztą.\nNie pobiera przysłanych zdjęć a pojawia się napis "bieżące ustawienie zabezpieczeń nie pozwala na pobranie tego pliku.

dodał: ~Początkujący , 12.03.2012

Aby jakiś anty-wirek dobrze działał to trzeba go zainstalować na "czystym systemie" (bez wirusów, trojanów, itd.) najlepiej zaraz po instalacji systemu.\nU mnie Awast na XP śmiga bardzo ładnie.

dodał: ~marek , 08.03.2012

bo masz trojana

dodał: ~roman , 07.03.2012

Ja mam ten program 6 miesięcy, i jest OK właśnie czytam te problemy które macie .moim zdaniem już większości z was jest komputer jest zawirusowany i dlatego są takie problemy

dodał: ~mati , 25.02.2012

jak uruchomić jakiegoś anty-wira ?

dodał: ~Boromolus , 06.01.2012

Podczas skanowania wyskakuje mi BSOD - podczas uruchamiania sie win inny BSOD - musialem odinstalowac w trybie awaryjnym - a poprzednia wersja smigala mi ladnie...

dodał: ~Geralt , 06.01.2012

ludzie, nie pobierajcie tego, tak spowalnia system, że szkoda gadac..

dodał: ~kika , 31.12.2011

Atrapa i tyle w temacie.

dodał: ~stedis , 08.12.2011

Ja też nie mogę ściągnąć żadnego darmowego antywirusa. Po prostu nie ładuje mi się strona. Nie tylko Avast-nawet strony z innymi darmowymi okresowo programami nie chcą się otworzyć.

dodał: ~silezin46 , 09.11.2011

Nie mogę zainstalować tego programu, dlaczego?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie