Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avast 7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Data modyfikacji: 27.02.2012
Rozmiar: 71.45 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 269879

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avast 7

Avast 7 to najnowsza odsłona cieszącego się duża popularnością programu antywirusowego. Jakie nowości pojawiają się w tej edycji? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na AutoSandbox, czyli mechanizm służący do uruchamiania podejrzanych elementów i aplikacji w wirtualnej „piaskownicy”. Jeśli więc program jest szkodliwy, nie uszkodzi systemu operacyjnego, bowiem znajduje się poza nim. W darmowym Avast 7 dodano też Script Shield oraz Web Rep – plugin służący ocenie odwiedzanych stron sieciowych. Jako że download najnowszej edycji tego antywirusa jest możliwy z tej właśnie strony, radzimy pobrać go i samemu spróbować wszystkich możliwości aplikacji.

Możemy więc spodziewać się, że podrgam jest maksymalnie wygodny. Nowością jest gadżet na pulpit. Program jest przystosowany do najnowszych technologii i systemów operacyjnych, można więc używać Avast na Windows 7 w obu wydaniach – 32 i 64-bit. Wszystkie poprzednie wydania programu były dostępne po polsku i teraz jest nie inaczej. Dzięki edycji Avast pl mogą konfigurować ten program osoby nie znające żadnego języka obcego.

Download programu jest możliwy z tej właśnie strony. Polecamy go każdemu, kto tylko szuka solidnego antywirusa do zapewnienia bezpieczeństwa swojemu systemowi operacyjnemu. Jeśli jesteś taką osobą, pobierz Avast 7 z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, dzięki aplikacji można pracować bezpiecznie z Internetem i ściąganymi z niego programami. Avast pracuje w czasie rzeczywistym i jest często aktualizowany, dzięki czemu mamy obronę przed najnowszymi zagrożeniami. 

Podobne Programy antywirusowe

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avast 7

dodał: ~Józef , 21.05.2012

poprzedni avast dobrze mi działał.Jak minął termin zainstalowania i go reaktywowałem mam problemy z pocztą.\nNie pobiera przysłanych zdjęć a pojawia się napis "bieżące ustawienie zabezpieczeń nie pozwala na pobranie tego pliku.

dodał: ~Początkujący , 12.03.2012

Aby jakiś anty-wirek dobrze działał to trzeba go zainstalować na "czystym systemie" (bez wirusów, trojanów, itd.) najlepiej zaraz po instalacji systemu.\nU mnie Awast na XP śmiga bardzo ładnie.

dodał: ~marek , 08.03.2012

bo masz trojana

dodał: ~roman , 07.03.2012

Ja mam ten program 6 miesięcy, i jest OK właśnie czytam te problemy które macie .moim zdaniem już większości z was jest komputer jest zawirusowany i dlatego są takie problemy

dodał: ~mati , 25.02.2012

jak uruchomić jakiegoś anty-wira ?

dodał: ~Boromolus , 06.01.2012

Podczas skanowania wyskakuje mi BSOD - podczas uruchamiania sie win inny BSOD - musialem odinstalowac w trybie awaryjnym - a poprzednia wersja smigala mi ladnie...

dodał: ~Geralt , 06.01.2012

ludzie, nie pobierajcie tego, tak spowalnia system, że szkoda gadac..

dodał: ~kika , 31.12.2011

Atrapa i tyle w temacie.

dodał: ~stedis , 08.12.2011

Ja też nie mogę ściągnąć żadnego darmowego antywirusa. Po prostu nie ładuje mi się strona. Nie tylko Avast-nawet strony z innymi darmowymi okresowo programami nie chcą się otworzyć.

dodał: ~silezin46 , 09.11.2011

Nie mogę zainstalować tego programu, dlaczego?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie