Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avast! 4.8.1368

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ALWIL Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 37,6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 62408

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis avast! 4.8.1368

W pełni darmowy Avast! Home Edition to bardzo dobrze z­nany program antywirusowy firmy ALWIL Software. Avast! Home Edition w pełni zabezpiecza komputer użytkownika przed wszystkimi niebezpieczeństwami i atakami płynącymi z internetu, takimi jak wirusy, trojany, spyware czy rootkit w komputerach wyposażonych w system Windows. Avast to dobre i proste rozwiązanie dla użytkowników domowych, zapewniające doskonała ochronę a posiadanie Avast w wersji pl znacznie ułatwia obsługę. Najnowsza wersja darmowego Avast! już dostępna – pobierz z naszego działu Bezpieczeństwo.

Program antywirusowy Avast Home Edition jest dobrym wyborem dla osób poszukujących darmowego i fachowego programu antywirusowego. Avast Home Edition to jeden z gamy programów antywirusowych firmy ALWIL i jako jedyny jest aplikacją darmową. Idzie za tym jeden podstawowy warunek – oprogramowanie Avast! Home Edition nie może być wykorzystywane w celach komercyjnych. Jeśli nie jesteś użytkownikiem domowym lub korzystasz z komputera w celach biznesowych, firma ALWIL posiada bogata gamę profesjonalnych produktów w atrakcyjnych cenach zapewniających większe bezpieczeństwo danych, począwszy od wersji Avast! Professional Edition. Zachęcamy do ściągnięcia Avast! Professional Edition trial – w czasie 60 dni jej działania można zapoznać się z jej zaawansowanymi funkcjami.

Program antywirusowy Avast! Home Edition gwarantuje pełną ochronę danych i programów. Program wykonuje automatyczne aktualizacje, aby stale być na bieżąco z zagrożeniami. Atrakcyjnym elementem Avast Antivirus Home Edition jest ochrona przed programami typu spyware i rootkit gdyż zwykle są one dostępne tylko w płatnych programach antywirusowych. Avast dostępny jest po polsku oraz w 30 innych wersjach językowych. Program Avast! za free kompatybilny jest ze wszystkimi wersjami Windows (od Windows 95 do Vista 64 Bit). Nie powinno być również problemów z używaniem Avast na Windows 7.

Avast! Home Edition wykrywa niebezpieczne oprogramowania w oparciu o najlepszą technologię GMER. Autorzy mieli na celu stworzenie programu jak najbardziej przyjaznego użytkownikowi. Z tego powodu interfejs programu Avast! pozwala na intuicyjna obsługę a aktualizacje bazy elementów niebezpiecznych są pobierane automatycznie, tak więc po instalacji można praktycznie zapomnieć o problemie ochrony antywirusowej. Ze strony oficjalnej producenta można pobrać wiele atrakcyjnych skórek lub przeczytać tutorial jak stworzyć skórkę do programu i dodać do bazy swoje dzieło.

W tym roku Avast świętuje przekroczenie liczby 80 milionów zarejestrowanych użytkowników. Liczba ta świadczy, że Avast Antywirus zdobył rzesze oddanych użytkowników. Kompetencje Avast! znalazły również uznanie autorytetów w dziedzinie bezpieczeństwa. Antywirusowe jądro Avast! posiada certyfikat ICSA Labs. Avast! jest również regularnie testowany przez magazyn Virus Bulletin oraz wielokrotnie nagradzany nagrodą VB100. Avast! posiada spolszczenie a więc od chwili instalacji możesz swobodnie obsługiwać ten profesjonalny program antywirusowy.

Wymagania sprzętowe:

Windows 95, 98, Me: procesor 486, 32MB RAM, 50MB wolnego miejsca na dysku. Windows NT 4.0: procesor 486, 24MB RAM, 50MB wolnego miejsca na dysku, SP 3. Windows 2000/XP dla stacji roboczej (nie dla serwera): procesor klasy Pentium, 64MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku. Windows XP 64-bit: AMD Athlon64, Opteron lub Intel EM64T-enabled Pentium 4 / Xeon, 128MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku. Windows Vista: procesor Pentium 4, 512MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku.

Prosimy pamiętać o poprawnej pisowni programu Avast! Home Edition. Szukając programu pod błędnymi hasłami typu awast, avasta, avst, awast antivirus, awast download można natknąć się na nieuczciwą konkurencję.

Licencja :

Avast to freeware. Pobranie Avast i jego download są w stu procentach darmowe. Przypominamy jednak, że Avast! za darmo działa 60 dni, w czasie których należy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie producenta avast.com. Darmowy Avast do pobrania z naszego działu Programy antywirusowe. Najnowsza wersja darmowego oprogramowania antywirusowego wydanego przez firmę AL­WIL Software dostępnej jest tutaj: Avast
­

Podobne Programy antywirusowe

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avast! 4.8.1368

dodał: ~wolf , 14.10.2010

jest spoko

dodał: ~marta , 22.01.2010

ten program jest super

dodał: ~zkoss9@wp.pl , 25.11.2009

ok.

dodał: ~Ancymon , 17.08.2009

Świetny,o taki program Mi chodziło.

dodał: ~Krzysztof , 30.06.2009

Jestem Bardzo Zadowolony Z Tego Programu

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie