Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avast! 4.8.1368

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ALWIL Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 37,6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 62397

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis avast! 4.8.1368

W pełni darmowy Avast! Home Edition to bardzo dobrze z­nany program antywirusowy firmy ALWIL Software. Avast! Home Edition w pełni zabezpiecza komputer użytkownika przed wszystkimi niebezpieczeństwami i atakami płynącymi z internetu, takimi jak wirusy, trojany, spyware czy rootkit w komputerach wyposażonych w system Windows. Avast to dobre i proste rozwiązanie dla użytkowników domowych, zapewniające doskonała ochronę a posiadanie Avast w wersji pl znacznie ułatwia obsługę. Najnowsza wersja darmowego Avast! już dostępna – pobierz z naszego działu Bezpieczeństwo.

Program antywirusowy Avast Home Edition jest dobrym wyborem dla osób poszukujących darmowego i fachowego programu antywirusowego. Avast Home Edition to jeden z gamy programów antywirusowych firmy ALWIL i jako jedyny jest aplikacją darmową. Idzie za tym jeden podstawowy warunek – oprogramowanie Avast! Home Edition nie może być wykorzystywane w celach komercyjnych. Jeśli nie jesteś użytkownikiem domowym lub korzystasz z komputera w celach biznesowych, firma ALWIL posiada bogata gamę profesjonalnych produktów w atrakcyjnych cenach zapewniających większe bezpieczeństwo danych, począwszy od wersji Avast! Professional Edition. Zachęcamy do ściągnięcia Avast! Professional Edition trial – w czasie 60 dni jej działania można zapoznać się z jej zaawansowanymi funkcjami.

Program antywirusowy Avast! Home Edition gwarantuje pełną ochronę danych i programów. Program wykonuje automatyczne aktualizacje, aby stale być na bieżąco z zagrożeniami. Atrakcyjnym elementem Avast Antivirus Home Edition jest ochrona przed programami typu spyware i rootkit gdyż zwykle są one dostępne tylko w płatnych programach antywirusowych. Avast dostępny jest po polsku oraz w 30 innych wersjach językowych. Program Avast! za free kompatybilny jest ze wszystkimi wersjami Windows (od Windows 95 do Vista 64 Bit). Nie powinno być również problemów z używaniem Avast na Windows 7.

Avast! Home Edition wykrywa niebezpieczne oprogramowania w oparciu o najlepszą technologię GMER. Autorzy mieli na celu stworzenie programu jak najbardziej przyjaznego użytkownikowi. Z tego powodu interfejs programu Avast! pozwala na intuicyjna obsługę a aktualizacje bazy elementów niebezpiecznych są pobierane automatycznie, tak więc po instalacji można praktycznie zapomnieć o problemie ochrony antywirusowej. Ze strony oficjalnej producenta można pobrać wiele atrakcyjnych skórek lub przeczytać tutorial jak stworzyć skórkę do programu i dodać do bazy swoje dzieło.

W tym roku Avast świętuje przekroczenie liczby 80 milionów zarejestrowanych użytkowników. Liczba ta świadczy, że Avast Antywirus zdobył rzesze oddanych użytkowników. Kompetencje Avast! znalazły również uznanie autorytetów w dziedzinie bezpieczeństwa. Antywirusowe jądro Avast! posiada certyfikat ICSA Labs. Avast! jest również regularnie testowany przez magazyn Virus Bulletin oraz wielokrotnie nagradzany nagrodą VB100. Avast! posiada spolszczenie a więc od chwili instalacji możesz swobodnie obsługiwać ten profesjonalny program antywirusowy.

Wymagania sprzętowe:

Windows 95, 98, Me: procesor 486, 32MB RAM, 50MB wolnego miejsca na dysku. Windows NT 4.0: procesor 486, 24MB RAM, 50MB wolnego miejsca na dysku, SP 3. Windows 2000/XP dla stacji roboczej (nie dla serwera): procesor klasy Pentium, 64MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku. Windows XP 64-bit: AMD Athlon64, Opteron lub Intel EM64T-enabled Pentium 4 / Xeon, 128MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku. Windows Vista: procesor Pentium 4, 512MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku.

Prosimy pamiętać o poprawnej pisowni programu Avast! Home Edition. Szukając programu pod błędnymi hasłami typu awast, avasta, avst, awast antivirus, awast download można natknąć się na nieuczciwą konkurencję.

Licencja :

Avast to freeware. Pobranie Avast i jego download są w stu procentach darmowe. Przypominamy jednak, że Avast! za darmo działa 60 dni, w czasie których należy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie producenta avast.com. Darmowy Avast do pobrania z naszego działu Programy antywirusowe. Najnowsza wersja darmowego oprogramowania antywirusowego wydanego przez firmę AL­WIL Software dostępnej jest tutaj: Avast
­

Podobne Programy antywirusowe

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avast! 4.8.1368

dodał: ~wolf , 14.10.2010

jest spoko

dodał: ~marta , 22.01.2010

ten program jest super

dodał: ~zkoss9@wp.pl , 25.11.2009

ok.

dodał: ~Ancymon , 17.08.2009

Świetny,o taki program Mi chodziło.

dodał: ~Krzysztof , 30.06.2009

Jestem Bardzo Zadowolony Z Tego Programu

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie