Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir 2011 Antivirus Protection

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.05.2011
Rozmiar: 109,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 647

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ArcaVir 2011 Antivirus Protection

Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp. Nie jest to rzecz darmowa, można jednak wykonać download ArcaVir w wersji testowej, która pozwoli na korzystanie z programu przez okres trzydziestu jeden dni. Jest to dostateczny czas na poznanie wszystkich zalet aplikacji.

ArcaVir Antivirus Protection jest wyposażony w dość często aktualizowaną bazę wirusów, dzięki czemu mamy pewność, że jest na bieżąco z wszystkimi pojawiającymi się zagrożeniami. Gdy tylko wykryje intruza, pokazuje stopień zagrożenia, jaki ten stanowi. Warto zauważyć, że istnieje ArcaVir Free Edition – nieco okrojona, bezpłatna wersja tego wydania, a także dwie bardziej zaawansowane edycje programu (Intenet Security oraz System Protection), które posiadają dodatkowe moduły, jak np. skaner poczty czy też filtr antyspamowy. Te z kolei są również płatne i przygotowane pod kątem firm czy biur.

Użytkownikowi prywatnemu ArcaVir Antivirus Protection w zupełności wystarczy. Podobnie rzecz się ma z małym biurem czy też firmą, gdzie ochrona danych jest istotnym elementem. Pełna wersja kosztuje 100 złotych za rok subskrypcji. Cena jednak zmienia się, gdy kupujemy większa ilość licencji. Czy warto zainwestować w ten program? Opinie użytkowników są dość podzielone, ta więc najlepiej wypróbować go samemu. Nie kosztuje to ani gorsza, zachęcamy więc do pobrania. Zajmie to chwilę, bowiem plik instalacyjny ma 107 MB.

Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • ArcaVir 2011 Home Protection

  ArcaVir 2011 Antivirus Protection to najnowszy produkt warszawskiej firmy ArcaBit.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir 2011 Antivirus Protection

dodał: ~adam , 23.05.2012

Wg mnie program jest całkiem niezły. Łatwa obsługa, wyłapuje "brudy", nie przeszkadza w pracy ciągłymi pytaniami i skanowaniem itd. POLECAM.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie