Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir 2011 Antivirus Protection

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.05.2011
Rozmiar: 109,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 646

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ArcaVir 2011 Antivirus Protection

Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp. Nie jest to rzecz darmowa, można jednak wykonać download ArcaVir w wersji testowej, która pozwoli na korzystanie z programu przez okres trzydziestu jeden dni. Jest to dostateczny czas na poznanie wszystkich zalet aplikacji.

ArcaVir Antivirus Protection jest wyposażony w dość często aktualizowaną bazę wirusów, dzięki czemu mamy pewność, że jest na bieżąco z wszystkimi pojawiającymi się zagrożeniami. Gdy tylko wykryje intruza, pokazuje stopień zagrożenia, jaki ten stanowi. Warto zauważyć, że istnieje ArcaVir Free Edition – nieco okrojona, bezpłatna wersja tego wydania, a także dwie bardziej zaawansowane edycje programu (Intenet Security oraz System Protection), które posiadają dodatkowe moduły, jak np. skaner poczty czy też filtr antyspamowy. Te z kolei są również płatne i przygotowane pod kątem firm czy biur.

Użytkownikowi prywatnemu ArcaVir Antivirus Protection w zupełności wystarczy. Podobnie rzecz się ma z małym biurem czy też firmą, gdzie ochrona danych jest istotnym elementem. Pełna wersja kosztuje 100 złotych za rok subskrypcji. Cena jednak zmienia się, gdy kupujemy większa ilość licencji. Czy warto zainwestować w ten program? Opinie użytkowników są dość podzielone, ta więc najlepiej wypróbować go samemu. Nie kosztuje to ani gorsza, zachęcamy więc do pobrania. Zajmie to chwilę, bowiem plik instalacyjny ma 107 MB.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir 2011 Antivirus Protection

dodał: ~adam , 23.05.2012

Wg mnie program jest całkiem niezły. Łatwa obsługa, wyłapuje "brudy", nie przeszkadza w pracy ciągłymi pytaniami i skanowaniem itd. POLECAM.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie