Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir 2008

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 37.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2272

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ArcaVir 2008

Pakiet ArcaVir 2008 jest jednym z najlepszych aplikacji zapewniających bezpieczeństwo naszemu systemowi. ArcaVir za darmo dostępny jest na naszym portalu w wersji trial. Sam program ArcaVir download wykorzystuje nowoczesny silnik antywirusowy ArcaMultiEngine, który zawiera jedną z największych baz danych o wirusach na świecie. Program ArcaVir można nabyć nie tylko w wersji anglojęzycznej, istnieje bowiem wersja ArcaVir po polsku, która także jest udostępniona do pobrania za darmo w naszym portalu pobierz.pl.

Darmowy ArcaVir jest to program, który wykorzystuje zaawansowane mechanizmy heurystyczne umożliwiające w sposób łatwy i darmowy wykrywać wszelkie nieznane zagrożenia. Cały pakiet urządzenia Arca_Vir po polsku dostępny jest już w sklepach na terenie całego kraju. Arca_Vir free został skrupulatnie przygotowany i jest w dalszym ciągu rozwijany przez programistów. Najnowszy ArcaVir będąc programem nowej generacji co kilka dni sprawdza automatycznie aktualizacje swego systemu. Firma ArcaBit, która stworzyła ten najnowszy projekt antywirusowy dokładnie bada rynek by od razu zareagować na ewentualne zmiany zarówno w darmowym ArcaVir jak i w pełnej wersji programu.

ArcaVir download chroni system w taki spoób, że potrafi uwzględnić wszelkie płaszczyzny, które mogą wywołać zagrożenie. Aplikacja pod tym względem znacznie przewyższa inne programy za darmo lub też free, które można bez problemu pobrać z sieci. Rozbudowany zestaw narzędzi i mechanizmów ochronnych w programie ArcaVir bardzo dobrze wspólgra z systemem minimalnie go pbciążając. Darmowy ArcaVir ma także mocno rozbudowany system konfiguracji dzięki czemu ten program antywirusowy można łatwo i profesjonalnie dostosować do potrzeb twojego komputera. Sama instalacja produktu antywirusowego ArcaVir po polsku jest bardzo prosta i od razu po jej zakończeniu aplikacja jest gotowy do pracy.

Pakiet ArcaVir to zestaw narzędzi służących ochronie antywirusowej komputera, które są dostępne po polsku lub w wersji anglojęzycznej za darmo w wersji trialowej. Darmowy pakiet antywirusowy zawiera wszelkie elementy, które wchodzą w skład największych systemów antywirusowych na świecie. W skład całego pakietu programu w wersji polskiej wchodzą:

- Monitor antywirusowy - Projekt dzięki temu chroni komputer przed infekcjami i cały czas kontroluje wszelkie pliki.
- Skaner antywirusowy - Najnowszy ArcaVir w sposób swobodny sprawdza wybrane zasoby komputera.
- Skaner poczty - Darmowy ArcaVir sprawdza dokładnie wszystkie listy przysyłane oraz wysyłane w języku polskim i innych dialektach.
- Moduł antyspamowy - Aplikacja dzięki temu za darmo filtruje niechcianą pocztę.
- Moduł zapory - ten moduł aplikacji chroni system przed atakami z zewnątrz.
- Moduł kontroli rodzicielskiej – ArcaVir download ma w swoim pakiecie zupełnie za free moduł który blokuje niektóre wybrane zasoby internetu. Dzięki temu ArcaVir czyni komputer przyjazny dla małego użytkownika.
- Moduł ArcaCheck - Ten moduł w programie ArcaVir służy do błyskawicznego skanowania wszystkich zasobów komputera.
- Moduł wykrywający rookity - wyszukuje i niszczy bardzo teraz niebezpieczne obiekty rookit.

­Bardzo interesującym programem poza ArcaVir jest także inna, równie popularna aplikacja jaką jest Avast dostępny do pobrania także w naszym portalu. ­Program ArcaVir który jest do pobrania czy też download posiada jeszcze kilka ciekawych opcji, które czynią go jednym z najbardziej cenionych aplikacji w sieci. Przede wszystkim szybkie działanie darmowego ArcaVir (skaner jak i monitor nie stanowią dużego obciążenia), umiejętność programu szybkiego wykrywania i usuwania wirusów, natychmiastowa aktualizacja nowych aplikacji za free oraz wiarygodna baza danych o wirusach to główne zalety, które przemawiają za tym by pobrać program ArcaVir free jeszcze dzisiaj. Nie masz więc na co czekasz tylko pobierz darmowy ArcaVir z naszej strony.

Podobne Programy antywirusowe

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir 2008

dodał: ~Kleooo , 22.06.2009

Programik urzekł mnie. I na pewno zostanę przy nim jakiś czas. Polecam

dodał: ~monia , 12.05.2009

Świetny produkt, godny polecenia. Na prawdę wymiata

dodał: ~BoSSki_Żigolo , 11.05.2009

Program jak najbardziej godny polecenia.Świetna wykrywalność, dużo modułów, częste aktualizacje, radzi sobie z każdego typu zagrożeniami.

dodał: ~Tytus_neo , 22.04.2009

Witam. Jestem zadowolonym użytkownikiem ArcaVira. Nie zawiódł mnie ani razu tak więc chciał bym aby tak pozostało. Naprawdę można polecić ten produkt spisuje się świetnie..

dodał: ~Defragmentator , 14.04.2009

I pomyśleć że w Polsce mamy tak zdolnych programistów. Brawo ArcaVir z roku na rok coraz lepszy program

dodał: ~Sam 007 , 06.04.2009

super programik, ostatnio ładnie pozamiatał moj komp zostaje przy arce pozdrawiam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie