Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir 2006

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 49.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 674

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ArcaVir 2006

ArcaVir jest  pakietem zaawansowanych narzędzi chroniących koputer komputera przed wirusami, trojanami, robakami internetowymi i innymi zagrożeniami. Program działa w oparciu o  jedną z największych obecnie baz wirusowych.

W przypadku wykrycie zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikacjących z aktywizacji wykrytego wirusa.

 moduły:

- Monitor antywirusowy
Monitor antywirusowy jest rezydentnym modułem, który na bieżąco kontroluje uruchamianie i zapisywanie plików w systemie oraz na innych nośnikach (np. dyskietce).

- Skaner dyskowy
Skaner jest wygodnym narzędziem do sprawdzania wszystkich zasobów komputera pod kątem istnienia zagrożenia. Program może być w prosty sposób skonfigurowany tak by odpowiadał indywidualnym potrzebom użytkownika.

- Skaner poczty elektronicznej ArcaMail
Skaner poczty elektronicznej jest programem, który w interaktywny sposób skanuje odbierane i wysyłane listy elektroniczne. Może on współpracować z każdym programem pocztowym działającym w oparciu o protokoły POP3 i SMTP.

ArcaMail korzysta z wewnętrznego sterownika systemowego. To rozwiązanie gwarantuje wysoką efektywność skanowania (niewielkie obciążenie systemu) i eliminuje potrzebę zmiany konfiguracji programu pocztowego. ArcaMail został zaprojektowany tak, by stanowić część systemu operacyjnego.

- Moduł automatycznej aktualizacji
ArcaVir Update jest narzędziem służącym do automatycznej lub ręcznej aktualizacji programu poprzez sieć.

- Firewall
Firewall zawarty w pakiecie ArcaVir stanowi kolejną warstwę w systemie zabezpieczeń komputera. W dobie internetu firewall jest niezbędnym elementem ochrony komputera, zwiększającym poziom bezpieczeństwa oraz chroniącym dane przed hakerami. ArcaVir Firewall został zaprojektowany tak, by był łatwy w użyciu nawet dla niedoświadczonych użytkowników, jednocześnie posiadając wiele możliwości konfiguracyjnych, które docenią zaawansowani użytkownicy.

- Monitor rejestru
Monitor rejestru jest aplikacją, która cały czas kontroluje zmiany w newralgicznych obszarach rejestru systemu Windows.

- Anti-dialer i Anti-spyware
Pakiet ArcaVir zawiera funkcjonalność pozwalającą na wykrywanie dialerów i programów typu spyware.

Dialery to programy wykorzystujące modem zawarty w komputerze do łączenia się z płatnymi numerami telefonicznymi typu 0-700 i w ten sposób generują ogromne rachunki telefonicznie jednocześnie dostarczając zarobku właścicelom numerów 0-700.

Spyware to wszelkiego rodzaju programy szpiegujące użytkownika. Zwykle zbierają informacje na temat użytkownika, jego komputera. Mogą też wykradać hasła dostępowe oraz numery licencji zainstalowanego oprogramowania.

- Anti-phishing
Ten moduł rozpoznaje wiadomości typu phishing i oznacza je jako niebezpieczne.

Phishing to mechanizm mający na celu wyłudzenie od użytkownika danych pozwalający na uzyskanie dostępu do jego prywatnych zasobów - konta w banku, konta ma aukcjach internetowych i innych serwisach, w których uczestnictwo niesie z sobą jakąś wartość. Najczęstszą formą phisingu są specjalnie spreparowane emaile, które swoim wyglądem i treścią symulują wiadomości ze znanych serwisów (np. z banków).

- Moduł zarządzania sieciowego
Do zarządzania programem w sieci służy moduł ArcaBit Administrator. Jest to rozwiązanie dające osobie odpowiedzialnej za ochronę antywirusową w korporacji narzędzia umożliwiające efektywną instalację i nadzór oprogramowania antywirusowego na stacjach w sieci.

Uwaga!
Rejestracja jest wymagana do instalacji wersji demo oprogramowania ArcaVir 2008 dla Windows. W procesie rejestracji otrzymasz wymagany do instalacji numer licencji.

Wersja demo może być zainstalowana tylko raz i aktualizowana przez 31 dni.


Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir 2006Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie