Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaMicroScan 2010.06.25

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ArcaBit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 0.25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 372

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ArcaMicroScan 2010.06.25

ArcaMicroScan 2010.06.25 to polski skaner antywirusowy, który śmiało może konkurować z najlepszymi, darmowymi aplikacjami tego typu na świecie. Główną zaletą tego programu jest możliwość wykrywania sporej liczby potencjalnych zagrożeń, w postaci wirusów czy trojanów oraz skuteczna ochrona komputera przed ich szkodliwym działaniem. 

Opinie o ArcaMicroScan są bardzo pozytywne i chociaż program ten nie jest zaawansowanym pakietem antywirusowym to zupełnie wystarcza do domowych warunków. Najważniejsze jest to, że ArcaMicroScan jest za free, dzięki czemu każdy ma szansę zbadać skuteczność tego produktu. Zasada działania tego skanera jest bardzo prosta. Po wykryciu potencjalnego zagrożenia, wyświetla się szczegółowy raport, dzięki czemu użytkownik może usunąć zainfekowany plik samodzielnie, gdyż program nie posiada funkcji zaawansowanej kwarantanny. Download ArcaMicroScan pozwala na automatyczne i ręczne skanowanie wybranych partycji dysku w poszukiwaniu wirusów. Program jest bardzo skuteczny, dzięki profesjonalnemu skanerowi oraz możliwości przeszukiwania archiwów, zapisanych w popularnych formatach jak np. ZIP czy RAR. Oczywiście ArcaMicroScan jest po polsku przez co absolutnie nikt nie powinien mieć problemów obsługą tego programu, zwłaszcza że większość operacji jest wykonywana automatycznie. Jakieś dodatkowe spolszczenie ArcaMicroScan nie jest więc potrzebne i nie musimy tracić czasu na jego poszukiwania.

Warto pamiętać również, że ArcaMicroScan pl jest automatycznie aktualizowany dzięki czemu baza potencjalnych zagrożeń wciąż ulega zmianie. Pobierz ArcaMicroScan i sprawdź czy Twój komputer nie opanowała plaga wirusów. Najnowszy ArcaMicroScan za darmo znajdziesz poniżej.

Podobne Programy antywirusowe

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaMicroScan 2010.06.25Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie