Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaMicroScan 2010.06.25

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ArcaBit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 0.25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 374

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ArcaMicroScan 2010.06.25

ArcaMicroScan 2010.06.25 to polski skaner antywirusowy, który śmiało może konkurować z najlepszymi, darmowymi aplikacjami tego typu na świecie. Główną zaletą tego programu jest możliwość wykrywania sporej liczby potencjalnych zagrożeń, w postaci wirusów czy trojanów oraz skuteczna ochrona komputera przed ich szkodliwym działaniem. 

Opinie o ArcaMicroScan są bardzo pozytywne i chociaż program ten nie jest zaawansowanym pakietem antywirusowym to zupełnie wystarcza do domowych warunków. Najważniejsze jest to, że ArcaMicroScan jest za free, dzięki czemu każdy ma szansę zbadać skuteczność tego produktu. Zasada działania tego skanera jest bardzo prosta. Po wykryciu potencjalnego zagrożenia, wyświetla się szczegółowy raport, dzięki czemu użytkownik może usunąć zainfekowany plik samodzielnie, gdyż program nie posiada funkcji zaawansowanej kwarantanny. Download ArcaMicroScan pozwala na automatyczne i ręczne skanowanie wybranych partycji dysku w poszukiwaniu wirusów. Program jest bardzo skuteczny, dzięki profesjonalnemu skanerowi oraz możliwości przeszukiwania archiwów, zapisanych w popularnych formatach jak np. ZIP czy RAR. Oczywiście ArcaMicroScan jest po polsku przez co absolutnie nikt nie powinien mieć problemów obsługą tego programu, zwłaszcza że większość operacji jest wykonywana automatycznie. Jakieś dodatkowe spolszczenie ArcaMicroScan nie jest więc potrzebne i nie musimy tracić czasu na jego poszukiwania.

Warto pamiętać również, że ArcaMicroScan pl jest automatycznie aktualizowany dzięki czemu baza potencjalnych zagrożeń wciąż ulega zmianie. Pobierz ArcaMicroScan i sprawdź czy Twój komputer nie opanowała plaga wirusów. Najnowszy ArcaMicroScan za darmo znajdziesz poniżej.

Podobne Programy antywirusowe

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaMicroScan 2010.06.25Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie