Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaMicroScan 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2011
Data modyfikacji: 20.02.2012
Rozmiar: 0,25 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 935

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ArcaMicroScan 2012

ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń. Skaner doskonale radzi sobie nie tylko z procesami czy plikami, ale równie skutecznie analizuje wybrane archiwa, a także formaty pocztowe. Ponadto umożliwia nie tylko wykrywanie infekcji, ale również ich skuteczne leczenie poprzez, np. usunięcie z pamięci szkodliwych procesów. Co ciekawe, ten darmowy skaner oferuje obsługę najnowszych technik heurystycznych, a także wygodny sposób raportowania.  Download ArcaMicroScan jest bardzo szybki, gdyż aplikacja nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Program jest dostępny w języku polskim i co najważniejsze jest ciągle aktualizowany. Jeśli więc szukasz prostego i darmowego skanera, to pobierz ArcaMicroScan i sprawdź czy na Twoim komputerze nie zadomowił się jakiś wirus. Warto pamiętać, że program do poprawnego funkcjonowania wymaga zainstalowanych bibliotek pomocniczych, które można pobrać ze strony producenta.

Podobne Programy antywirusowe

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaMicroScan 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie