Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AOL Basic Security 2010

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AOL Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.03.2010
Rozmiar: 205 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 379

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AOL Basic Security 2010

AOL Basic Security to pełna wersja programu McAfee VirusScan Plus dostępna za darmo dla zarejestrowanych użytkowników serwisu AOL. Jak przystało na program McAfee, AOL Basic Security to pakiet gwarantujący bezproblemową pracę na komputerze i bezpieczne korzystanie z internetu. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy AOL mogą pobrać AOL Basic Security za darmo. Pobierając najnowsza wersję AOL Basic Security jest równoznaczne z używaniem najnowszego wydania McAfee VirusScan Plus, w tym wypadku wersji 2010.  AOL Basic Security po polsku nie jest dostępny.

Najważniejszą częścią pakietu AOL Basic Security jest antywirus. Skanuje on pliki w czasie rzeczywisty, na żądanie i w zaplanowanych w kalendarzu terminach we wszystkich folderach lub tylko wybranych. Program skanuje wszystkie załączniki poczty e-mail i komunikatorów w tym pliki skompresowane. Ponadto AOL Basic Security: wykrywa rootkity, automatycznie usuwa zainfekowane pliki, pozwala poddać pliki kwarantannie. AOL Basic Security przeprowadza free download definicji wirusów dlatego masz pewność, że jesteś chroniony przed najnowszymi zagrożeniami.

AOL Basic Security posiada firewall, który wyposażony jest w następujące funkcje: detekcja włamań do systemu, detekcja ukrytych wirusów, ochrona w czasie bootowania, rożne stopnie ochrony, blokada zagrożeń wchodzących i wychodzących, listy zaufanych programów i adresów IP, blokowanie plików cookie, ochrona haseł. AOL Basic Security robi automatyczny download listy zaufanych procesów. Wszystkie te funkcje sprawiają, że AOL Basic Security skutecznie dba o zachowanie bezpieczeństwa i prywatności każdego użytkownika.

Kolejna funkcja AOL Basic Security to ochrona anty-spyware. Pozwala ona skanować komputer na żądanie i w wyznaczonych terminach. Detekcja heurystyczna pozwala chronić w czasie rzeczywistym komputer przed atakami programów szpiegujących. Podobnie jak pozostałe elementy pakietu, również funkcja anty-spyware automatycznie pobiera listy zagrożeń i pozwala wybierać pliki do skanowania.

Uwaga!
Aby korzystać z AOL Basic Security za free należy założyć konto na AOL. Aby założyć konto na AOL przejdź na stronę rejestracji AOL: "new.aol.com/sscweb/Controller.jpf?promo1=824137&promo2=824137. Należy tu zaznaczyć, że nie chodzi tu o konto e-mailowe. Jest to płatne konto użytkownika usług AOL a cena zaczyna się od 9.99 USD miesięcznie za wersję podstawową. Warto też pamiętać, że AOL Basic Security w wersji pl nie został udostępniony. Nie ma również odpowiedniego dla AOL Basic Security pliku spolszczenie.

Licencja
AOL Basic Security jest do pobrania za darmo dla użytkowników specjalnego, płatnego konta AOL.

Wymagania systemowe
AOL Basic Security działa na Vista, 32- lub 64-bit z Service Pack 1 lub nowszym, Windows 2000 32-bit z Service Pack 4 lub nowszym. AOL Basic Security obsługuje Windows XP w wersji 32-bit z Service Pack 1 lub nowszym. Potwierdzono kompatybilność najnowszej wersji AOL Basic Security z Windows 7 (32-bit oraz 64-bit). AOL Basic Security na Mac OS X nie został wydany.

Wymagania sprzętowe
256MB RAM, 150MB wolnego miejsca na dysku, rozdzielczość ekranu, łącze internetowe konieczne do pobierania aktualizacji, przeglądarka Internet Explorer 6.0 (lub nowsza) lub Mozilla Firefox 1.5 lub nowsza.

Wypróbuj AOL Basic Security – pobierz za darmo. Oprócz AOL antivirus, inne programy antywirusowe znajdziesz na naszej stronie.

Podobne Programy antywirusowe

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AOL Basic Security 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie