Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AOL Active Virus Shield 6.0.0.306

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AOL Premium Services LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 13.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1987

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AOL Active Virus Shield 6.0.0.306

AOL Active Virus Shield  jest darmowym programem antywirusowym opracowanym przy współpracy znanej firmy Kaspersky Lab.  Na zlecenie serwisu AOL.


Aplikacja w czasie rzeczywistym skutecznie chroni komputer użytkownika przed zagrożeniem ze strony wirusów  Dzięki aktualizowanej automatycznie bazie wirusów wykrywane są najnowsze zagrożenia. Moduł MailChecker chroni pocztę elektroniczną przed spamem.

Uwaga!
AOL Active Virus Shield wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.


Podobne Programy antywirusowe

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AOL Active Virus Shield 6.0.0.306Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie