Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AOL Active Virus Shield 6.0.0.306

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AOL Premium Services LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 13.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1988

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AOL Active Virus Shield 6.0.0.306

AOL Active Virus Shield  jest darmowym programem antywirusowym opracowanym przy współpracy znanej firmy Kaspersky Lab.  Na zlecenie serwisu AOL.


Aplikacja w czasie rzeczywistym skutecznie chroni komputer użytkownika przed zagrożeniem ze strony wirusów  Dzięki aktualizowanej automatycznie bazie wirusów wykrywane są najnowsze zagrożenia. Moduł MailChecker chroni pocztę elektroniczną przed spamem.

Uwaga!
AOL Active Virus Shield wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.


Podobne Programy antywirusowe

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AOL Active Virus Shield 6.0.0.306Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie