Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AntiVir Personal Edition Classic 7.06.00.270

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: H+BEDV Datentechnik GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4274

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AntiVir Personal Edition Classic 7.06.00.270

AntiVir Personal Edition Classic jest bezpłatnym programem gwarantującym ochroną przed wirusami. Program monitoruje na bieżąco dane pobierane z internetu.


Dzięki technologii analizy heurystycznej narzędzie to jest w stanie wykrywać nieznane jeszcze zagrożenia. Aplikacja wykrywa ponad 150 tys znanych zagrożeń (wirusów, trojanów, backdoor'ów, robaków etc.)
Wadą programu jest brak skanera poczty elektronicznej.

Uwaga!
Program jest bezpłatny wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych.


Podobne Programy antywirusowe

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AntiVir Personal Edition Classic 7.06.00.270Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie