Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AntiVir Personal Edition Classic 7.06.00.270

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: H+BEDV Datentechnik GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4272

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AntiVir Personal Edition Classic 7.06.00.270

AntiVir Personal Edition Classic jest bezpłatnym programem gwarantującym ochroną przed wirusami. Program monitoruje na bieżąco dane pobierane z internetu.


Dzięki technologii analizy heurystycznej narzędzie to jest w stanie wykrywać nieznane jeszcze zagrożenia. Aplikacja wykrywa ponad 150 tys znanych zagrożeń (wirusów, trojanów, backdoor'ów, robaków etc.)
Wadą programu jest brak skanera poczty elektronicznej.

Uwaga!
Program jest bezpłatny wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych.


Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AntiVir Personal Edition Classic 7.06.00.270Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie