Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-Aware Free Internet Security 9.6

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Lavasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2011
Data modyfikacji: 04.11.2011
Rozmiar: 11,48 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1660

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-Aware Free Internet Security 9.6

Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem. Początkowo była to niewielka aplikacja do usuwania złośliwych komponentów malware i spyware, jednak rozrosła się do rozmiarów potężnego, kompleksowego programu. Można wykonać free download Ad-Aware i przekonać się samemu o jego możliwościach.

Program potrafi wykryć i usuwać wymienione elementy, mogące powodować uszkodzenia systemu i zakłócać jego funkcjonowanie. Dodatkowo mamy tu opcję usuwania śladów naszej bytności w sieci – wystarczy tylko jedno kliknięcie. Dlatego też choć nie ma edycji Ad-Aware pl, aplikację można polecić każdemu. W opisanym przypadku mamy wsparcie dla wszystkich popularnych przeglądarek, od IE i FF zaczynając, na Operze kończąc. Wypada zauważyć, że istnieją także komercyjne wersje programu, zaopatrzone w dodatkowe moduły, jak na przykład antyspam czy możliwość tworzenia kopii danych online, ale są to wydania przeznaczone dla firm czy też naprawdę wymagających użytkowników. Ad-Aware Free Internet Security nadaje się dla przeciętnego użytkownika domowego. Jeśli jesteś nim, pobierz program i zobacz, jak spisuje się w działaniu. Plik instalacyjny ma 124 MB, więc pobieranie go zajmie trochę czasu, ale jeśli szukasz dobrego programu do ochrony systemu, nie będziesz żałować.

Wypada też zauważyć, że darmowe wydanie nie jest przeznaczone dla firm czy biur – dla nich producent przygotował komercyjne wersje, które także mają wersje testowe. Można znaleźć je na innych stronach naszego vortalu.

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-Aware Free Internet Security 9.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie