Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Cloud Antivirus 2013 2.1

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Security
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Data modyfikacji: 20.02.2013
Rozmiar: 40 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Panda Cloud Antivirus 2013 2.1

­Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy. Czy potrzebna jest rewolucja? Przedstawiamy przełomowy program, który może zmienić zasady gry wśród antywirusów. Panda Cloud Antivirus jest pierwszym programem antywirusowym działającym w oparciu o technologię zwaną „przetwarzaniem w chmurze”. Jest to program innowacyjny w dziedzinie walki z wirusami – komputer nie używa sygnatur baz wirusów dostarczanych przez producenta oprogramowania. Zamiast tego informacje przetwarzane są przez kolektywną inteligencję czyli w rzeczonej chmurze (z angielskiego: cloud). Panda to antywirus wykrywający zagrożenia wszelkiego typu – wirusy, trojany, robaki, spyware, dialery, ataki hakerów i inne. Mimo, że data premiery ostatecznej wersji Panda Cloud Antivirus to listopad 2009, program już zbiera bardzo dobre opinie. Oceny ekspertów dotyczące Panda Cloud Antivirus (PC Computer review) są tak entuzjastyczne, że program zyskał już tytuł najlepszego darmowego antywirusa. Panda Cloud Antivirus po polsku nie jest dostępny. Panda Cloud Antivirus do pobrania już teraz.

Rewolucyjne podejście do programów wirusowych polega na tym, że nasz komputer po wykryciu potencjalnie groźnego elementu nie łączy się z producentem oprogramowania, lecz wysyła dane do tzw. chmury. Tam odbywa się analiza i wykrycie zagrożeń. To z kolei sprawia, że nasz komputer ma o wiele mniej pracy, nie posiada lokalnej bazy sygnatur wirusów i nie przeprowadza aktualizacji baz sygnatur. Wszystko odbywa się na serwerach PandaLabs, które przetwarzają informacje pobrane z chmury oraz szybko mogą rozsyłać szczepionki antywirusowe. Jeśli jesteś podłączony do chmury Panda Cloud Antivirus za free dostajesz wszystkie szczepionki ponieważ sam uczestniczysz w procesie ochrony milionów komputerów na całym świecie.

Już na pierwszy rzut oka na interfejs widać, że Panda Cloud Antivirus znaczeni rożni się od innych programów antywirusowych. Program posiada tylko 3 zakładki i nie przeprowadza się w nim prawie żadnych konfiguracji. Jest to również program szybki w instalacji i minimalnie obciążający system. Dzięki cloud computing potrzeba zaledwie sześciu minut aby niebezpieczny element został przeanalizowany i oznakowany jako niebezpieczny. Używając Panda Antivirus najlepiej być online. Jeśli pragniesz przetestować Panda Cloud Antivirus, bez wahania pobierz go teraz z naszego serwisu.

Licencja

Panda Cloud Antivirus można używać za darmo, bez żadnych ograniczeń. Panda Cloud Antivirus jest freeware i za jej używanie nie pobierane są żadne opłaty.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, z jakimi kompatybilny jest Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista. Producent, Panda Security, oficjalnie potwierdziła kompatybilność Panda Cloud Antivirus i Windows 7.

Wymagania sprzętowe

Jedna z najważniejszych cech Panda Cloud Antivirus jest bardzo niskie zużycie pamięci operacyjnej. Pamiętać należy, że Panda Cloud Antivirus pracuje najlepiej online a więc wymagane jest łącze internetowe. Jeśli pracujemy w trybie offline Panda antyvirus rozpoznaje jedynie znane zagrożenia, co może być groźne, na przykład, przy pobieraniu plików z urządzeń pamięci zewnętrznej. Panda Cloud Antivirus w wersji pl nie jest dostępny. Panda antiwirus działa w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

Wypróbuj zalety darmowego Panda Cloud Antivirus – ściągnij z naszego serwisu. Oprócz Panda Cloud Antivirus w dziale download znajdziesz inne darmowe programy antywirusowe oraz najnowsze wersje wiodących komercyjnych pakietów bezpieczeństwa takich firm jak Symantec, Kaspersky Lab czy AVG Technologies.

Pobierz najnowszy Panda Cloud Antivirus. Program chroni komputer całkowicie za darmo. Ściągnij Panda Cloud Antivirus za free. Odwiedź dział download na pobierz.pl i pobierz setki programów po polsku.

­

Podobne Programy antywirusowe

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Cloud Antivirus 2013 2.1

dodał: ~spoko , 15.03.2013

Spoko

dodał: ~diorek , 18.01.2010

program przetestowany i do korzystania tylko z netu i odbioru poczty w zupełności wystarcza

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie