Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Cloud Antivirus 2013 2.1

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Security
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Data modyfikacji: 20.02.2013
Rozmiar: 40 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1210

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Panda Cloud Antivirus 2013 2.1

­Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy. Czy potrzebna jest rewolucja? Przedstawiamy przełomowy program, który może zmienić zasady gry wśród antywirusów. Panda Cloud Antivirus jest pierwszym programem antywirusowym działającym w oparciu o technologię zwaną „przetwarzaniem w chmurze”. Jest to program innowacyjny w dziedzinie walki z wirusami – komputer nie używa sygnatur baz wirusów dostarczanych przez producenta oprogramowania. Zamiast tego informacje przetwarzane są przez kolektywną inteligencję czyli w rzeczonej chmurze (z angielskiego: cloud). Panda to antywirus wykrywający zagrożenia wszelkiego typu – wirusy, trojany, robaki, spyware, dialery, ataki hakerów i inne. Mimo, że data premiery ostatecznej wersji Panda Cloud Antivirus to listopad 2009, program już zbiera bardzo dobre opinie. Oceny ekspertów dotyczące Panda Cloud Antivirus (PC Computer review) są tak entuzjastyczne, że program zyskał już tytuł najlepszego darmowego antywirusa. Panda Cloud Antivirus po polsku nie jest dostępny. Panda Cloud Antivirus do pobrania już teraz.

Rewolucyjne podejście do programów wirusowych polega na tym, że nasz komputer po wykryciu potencjalnie groźnego elementu nie łączy się z producentem oprogramowania, lecz wysyła dane do tzw. chmury. Tam odbywa się analiza i wykrycie zagrożeń. To z kolei sprawia, że nasz komputer ma o wiele mniej pracy, nie posiada lokalnej bazy sygnatur wirusów i nie przeprowadza aktualizacji baz sygnatur. Wszystko odbywa się na serwerach PandaLabs, które przetwarzają informacje pobrane z chmury oraz szybko mogą rozsyłać szczepionki antywirusowe. Jeśli jesteś podłączony do chmury Panda Cloud Antivirus za free dostajesz wszystkie szczepionki ponieważ sam uczestniczysz w procesie ochrony milionów komputerów na całym świecie.

Już na pierwszy rzut oka na interfejs widać, że Panda Cloud Antivirus znaczeni rożni się od innych programów antywirusowych. Program posiada tylko 3 zakładki i nie przeprowadza się w nim prawie żadnych konfiguracji. Jest to również program szybki w instalacji i minimalnie obciążający system. Dzięki cloud computing potrzeba zaledwie sześciu minut aby niebezpieczny element został przeanalizowany i oznakowany jako niebezpieczny. Używając Panda Antivirus najlepiej być online. Jeśli pragniesz przetestować Panda Cloud Antivirus, bez wahania pobierz go teraz z naszego serwisu.

Licencja

Panda Cloud Antivirus można używać za darmo, bez żadnych ograniczeń. Panda Cloud Antivirus jest freeware i za jej używanie nie pobierane są żadne opłaty.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, z jakimi kompatybilny jest Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista. Producent, Panda Security, oficjalnie potwierdziła kompatybilność Panda Cloud Antivirus i Windows 7.

Wymagania sprzętowe

Jedna z najważniejszych cech Panda Cloud Antivirus jest bardzo niskie zużycie pamięci operacyjnej. Pamiętać należy, że Panda Cloud Antivirus pracuje najlepiej online a więc wymagane jest łącze internetowe. Jeśli pracujemy w trybie offline Panda antyvirus rozpoznaje jedynie znane zagrożenia, co może być groźne, na przykład, przy pobieraniu plików z urządzeń pamięci zewnętrznej. Panda Cloud Antivirus w wersji pl nie jest dostępny. Panda antiwirus działa w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

Wypróbuj zalety darmowego Panda Cloud Antivirus – ściągnij z naszego serwisu. Oprócz Panda Cloud Antivirus w dziale download znajdziesz inne darmowe programy antywirusowe oraz najnowsze wersje wiodących komercyjnych pakietów bezpieczeństwa takich firm jak Symantec, Kaspersky Lab czy AVG Technologies.

Pobierz najnowszy Panda Cloud Antivirus. Program chroni komputer całkowicie za darmo. Ściągnij Panda Cloud Antivirus za free. Odwiedź dział download na pobierz.pl i pobierz setki programów po polsku.

­

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • Kaspersky Anti-Virus

  Program antywirusowy firmy Kaspersky zdobył renomę swą klasą i niezawodnością. Najnowszy Kaspersky Anti-Virus 2014 chroni PC w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami czyhającymi na bezpieczeństwo naszego komputera, które pojawiają się we wiadomościach e-mail, w czasie przeglądania stron www lub w plikach kopiowanych na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Cloud Antivirus 2013 2.1

dodał: ~spoko , 15.03.2013

Spoko

dodał: ~diorek , 18.01.2010

program przetestowany i do korzystania tylko z netu i odbioru poczty w zupełności wystarcza

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie