Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA TotalCare 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2010
Rozmiar: 228,67 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 277

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA TotalCare 2012

G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów, jakie krążą w sieci i które mogą dostać się na nasz komputer – trojany, spyware, malware, a także spam, włamania i strony internetowe wyłudzające dane – ten program chroni przed wszystkim. Niestety, nie ma wydania G DATA za darmo, jednak na tej stronie znajduje się wersje testowa aplikacji, która pozwoli zadecydować, czy warto nabyć pełną wersję aplikacji.

Ciekawy rozwiązaniem programu jest używanie technologii dwóch niezależnych skanerów Double Scan. Dzięki temu jeśli zdarzyłoby się, że złośliwe oprogramowanie przedostanie się przez jeden, drugi natychmiast go wyłapie. Mamy tu też kontrolę rodzicielską, szybkie skanowanie plików – Fingerprint i Parallel Scan. Co warto podkreślić, G DATA zużywa dość niedużo zasobów  systemowych. A ponieważ jest tu także moduł cichej pracy – Silent Firewall, w żaden sposób nie zakłóca działania systemu, pracując cały czas w tle.

Download G DATA zajmie kilkanaście minut – plik instalacyjny wersji trial to ponad 200 MB. Jednak bezpieczeństwo systemu jest rzeczą najważniejszą, więc warto odczekać ten czas. Tym bardziej, że mamy wydanie programu po polsku, więc wszystkie komendy i opcje będą niewątpliwie zrozumiałe. Dodatkową zaletą jest przyjemny interfejs, a także wyczerpujące informacje o wynikach skanowanie i wszelkim wykrytym oprogramowaniu.

Bezpłatne pobranie aplikacji nie wiąże się z żadnymi kosztami. Po przetestowaniu można nabyć pełną wersję programu na stronie producenta.

Podobne Programy antywirusowe

 • ArcaVir 2011 Home Protection

  ArcaVir 2011 Antivirus Protection to najnowszy produkt warszawskiej firmy ArcaBit.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA TotalCare 2012

dodał: ~Edmund , 31.07.2013

Nieco przestarzała wersja skutecznego antywirusa. Radzę zaopatrzyć się w nową gdyż ta zużywa bardzo niewiele zasobów i szybko radzi sobie z wszelkimi wirusami. Dużą zaletą jest polski interface i łatwość obsługi.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie